Немає повісті сумнішої на світі, або не знайти аналога такому сильному, справжньому, всепереможному коханню

image_(1)В Київському університеті студенти не тільки здобувають ґрунтовну європейську освіту, а й плекають у собі якості вихованої, всебічно розвиненої особистості. Такі традиції було ще закладено за часів заснування Університету, а відтоді минуло 180 років.

У дусі цих традицій і слухачі підготовчого відділення не тільки найкращим чином готуються до вступної кампанії, а й через низку заходів у них відбувається виховання духовної культури та естетичного смаку. Це факультативні курси з всесвітньої історії та суспільствознавство, відвідування музеїв, виставок, концертів, театральних вистав.

У рамках цих заходів 12 листопада для наших слухачів було організовано перегляд вистави «Джульєтта & Ромео» за мотивами трагедії Вільяма Шекспіра «Ромео та Джульєтта» у Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки.

Чому обрали для перегляду саме цю п’єсу? По-перше, у театрі це одна з найкращих прем’єр молодого актора та режисера Кирила Кашликова, яка присвячена 450-річчю від дня народження Шекспіра. По-друге, ідеї трагедії залишаються актуальними і в сучасному світі, оскільки змушують людей цінувати любов і дружбу, виступати проти злоби й ненависті, що з давніх-давен руйнують людські душі та тіла, осягнути безглуздя ворожнечі, що є для України в ці дні найбільшим лихом. По-третє, творчість Шекспіра включено до навчальної програми факультативу з всесвітньої історії, яка ілюструє епоху Відродження. По-четверте, естетичне задоволення від постановки п’єси, музики, та, врешті, історії вірного кохання – неперевершене.

«Щоб театр міг впливати на життя, він повинен бути сильнішим, інтенсивнішим за повсякденне життя», – так про роль театру в житті людини висловлювався ще один з видатних людей світу Франц Кафка.

Запрошуємо всіх наших слухачів долучатися до культурних заходів підготовчого відділення. Стежте за анонсами!

Текст і фото: Олена Сапожнікова

image_(7) image_(2)