Як відбувається підготовка до ЗНО на підготовчому відділенні

DSC_0298Усе менше часу залишається до ЗНО-2015.

Як відомо, на ЗНО у наступному році винесено складання іспитів з хімії, фізики, біології, географії, історії України, іноземних мов, математики та української мови й літератури (обов’язковий предмет).

Уже опубліковано Українським центром оцінювання якості освіти оновлені програми, відомо й зміни в проведенні та формі ЗНО з деяких предметів, наприклад, винесено пропозиції створювати дворівневі тести з математики й української мови та літератури, дано рекомендації для випускників шкіл. Триває підготовка.

Та з досвіду відомо, що до ЗНО неможливо підготуватись серйозно за декілька днів. Тому підготовка повинна бути планомірна, виважена, без надмірного перевантаження. У кожного майбутнього учасника ЗНО є свої рецепти підготовки: хтось готується самостійно, хтось – за допомогою репетиторів, хтось використовує ресурси Інтернету, курси і т. ін. Шлях до успіху в кожного різний.

Підготовче відділення Університету має свої поради й корисні пропозиції щодо цього важливого питання. Ми надаємо освітні послуги всім охочим здобути якісну підготовку та зорієнтуватися у світі професій у стінах Університету на різних формах навчання: денній, вечірній, суботній, лекторію під час весняних канікул, літній школі, літньому лекторію для абітурієнтів наших коледжів у різні терміни та різний час і день. Обирай до смаку!

DSC_0250Цей навчальний рік можна вважати цілком успішним: вчасно набираються групи слухачів, заняття починаються, як і заплановано, за графіком. Так, 13 вересня стартувала вечірня й суботня форми навчання 8-місячного курсу, 1 жовтня – денна, 1 листопада – вечірня й суботня форми навчання 5-місячного курсу. Уже йде повним ходом набір у групи лекторію під час весняних канікул та вечірньої форми навчання для одинадцятикласників фізико-математичних шкіл, з якими існують чинні договори про співпрацю, а це: Український фізико-математичний ліцей, Херсонський фізико-технічний ліцей, Київський природничо-науковий ліцей № 145, Ліцей інформаційних технологій № 79, Русанівський ліцей, Ліцей № 208.

Потрібно зазначити, що географія міст та областей, з яких з’їжджаються до нас на навчання абітурієнти, цього року значно не зменшилася у порівнянні з минулими роками. Наприклад, на денній формі навчаються слухачі з Одеси, Рівненщини (Сарни), Запоріжжя, Житомирщини (Новоград-Волинський), Хмельниччини (Кам’янець-Подільський), Вінниччини (Могилів-Подільський), Миколаївщини (Южноукраїнськ), Сумщини (Шостка), з Дніпропетровська, Олександрії та з Донецької області (Краматорськ). На суботню форму навчання до нас приїжджають слухачі в основному з Київщини: Обухова, Гостомеля, Білої Церкви, Глевахи, Іванковичів, Василькова, Броварів, Українки, Березані, Великої Димерки, Борисполя, Переяслава-Хмельницького, Ірпеня, Тетіїва, Яготина тощо. Проте є і такі, що не злякалися долати відстані на шляху до вступу: це слухачі з Чернігова і області (Городні, Прилук, Бобровиці, Борзни і Козельця); Черкас і області (Жашкова і Умані); Полтави і області (Кременчука і Пирятина); Вінниці і області (Брацлава і Козятина); Хмельницького і області (Славути); Кіровограда, Нікополя (Дніпропетровської області) та навіть із Заліщиків (Тернопільської області).

Тож не одне покоління абітурієнтів переконалося в тому, що здобувати знання в колективі, а не індивідуально краще з різних міркувань: вимірюється рівень підготовки в порівнянні з іншими учасниками навчального процесу, контролюються ці знання та їх набуття досвідченими викладачами Університету, яких запрошує ПВ на роботу з абітурієнтами, шляхом опитування та написання тестів. Так, 15 листопада слухачі майже всіх навчальних груп розпочинають писати 1-й тренувальний тест, котрих за нашими навчальними планами заявлено три, у тому числі останній, підсумковий, на який для абітурієнтів природничих напрямів навчання, здобувачів додаткових балів, запрошуються предметні комісії з профільних факультетів.

А також у наших абітурієнтів є унікальна можливість бути учасниками різноманітних наукових, професійних та культурних заходів, які влаштовує їм адміністрація підрозділу.

Якщо хтось ще стоїть на розпутті і не знає, куди вступати та де підготуватися до вступу, приходьте до нас.

Текст Олена Сапожнікова
Фото: Олеся Коронівська

вечірня та суботня форми навчання

DSC_0501 DSC_0499 DSC_0498