Осінній тур ярмарків професій добіг кінця

DSC_038319 листопада 2014 року осінній тур ярмарок професій завершила поїздка до Переяслава-Хмельницького Київської області.

Разом із представниками підрозділів Університету – Оптико-механічним коледжем та Коледжем геологорозвідувальних технологій – ми плідно попрацювали, адже мали змогу спілкуватися з майже 300 школярами, учнями 9 – 11 класів міських та районних шкіл.

А ще нам надзвичайно приємно, коли абітурієнти із задоволенням пишуть свої відгуки та думки про наші зустрічі.

Кошель Руслана

Руслана Кошель, учениця 11 класу ЗОШ № 1 м. Переяслава-Хмельницького, слухачка підготовчого відділення:

«19 листопада в Міськрайонному центрі зайнятості міста Переяслава-Хмельницького відбувся ярмарок професій. На презентацію були запрошені учні 9-11 класів задля ознайомлення з вузами та вибору професії.
Найбільше враження на мене справив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Як найбільш рейтинговий виш України, цей навчальний заклад представляв широкий спектр наявних факультетів, інститутів та коледжів. Учні мали можливість отримати інформацію щодо навчання, проживання, цінової політики, величини держзамовлень та можливостей, наданих Університетом.
Було цікаво поспілкуватися з представниками Університету, котрі в змозі відповісти на будь-які запитання.
Отже, ярмарки відповідного характеру націлюють випускників та допомагають у такому нелегкому питанні, як вибір професії. І головне — наполеглива праця є запорукою вступу до вищого навчального закладу».

Мамаєва

Мамаєва Вікторія

Вікторія Мамаєва, учениця 9 класу ЗОШ № 1 м. Переяслава-Хмельницького:

«У Міськрайонному центрі зайнятості Переяслава-Хмельницького відбувся профорієнтаційний захід, який відвідали учні старших класів міських та районних шкіл району. Вони були радо прийняті учасниками ярмарку, а саме: Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом ім. Григорія Сковороди, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Київським інститутом банківської справи, Київським кооперативним інститутом бізнесу і права та іншими. Метою їхнього приїзду стала можливість представити свої навчальні заклади сучасній молоді. І це була хороша ідея, бо вже й не за горами наш вступ. Учні мали унікальну змогу поставити всі цікаві їм запитання. Для детального ознайомлення було представлено різні брошурки з інформацією про той чи інший заклад, адресами та номерами телефонів. Запитавши деяких учнів про те, що вони думають щодо доцільності таких заходів, ми почули, що такі зустрічі стають у пригоді багатьом, а дехто навіть визначається саме в цей день зі вступом і спеціальністю».

Фото: Знайда Вікторія, Коронівська Олеся

DSC_0358 DSC_0361 DSC_0364 DSC_0366 DSC_0386 DSC_0410 DSC_0426 DSC_0449 DSC_0455