Відбулася серія батьківських зборів, присвячених вступній кампанії – 2015

20141220_15515618, 20 та 23 грудня 2014 року з метою роз’яснення нового Положення про атестацію випускників підготовчого відділення, зміни графіку навчального процесу, нововведень у Правилах прийому до Університету у 2015 році були запрошені батьки наших слухачів, самі школярі, а також всі ті, кому було б цікаво прослухати дану інформацію. Всі мали можливість обрати зручний для себе час і відвідати захід, але в загальному підсумку заходи відвідало близько 450 людей.

Працівники підготовчого відділення Університету, розуміючи, наскільки важливим кроком є вибір професії сьогоднішніми школярами – завтрашніми студентами, намагаються допомогти своїм слухачам не розгубитися під час вступної кампанії. Допомога полягає у роз’ясненні деяких положень Правил прийому (наприклад, як визначитися з пріоритетністю спеціальностей? коли і як подавати документи? як не загубитися в потоці вступників?), порядку здобуття додаткових балів, специфіки навчання в Університеті на окремих спеціальностях, запрошуючи для ознайомлення зі структурними підрозділами представників факультетів та інститутів тощо.

20141220_155242Організатором зборів виступило підготовче відділення в особі завідувача Ляшенко І.В., а також першого заступника відповідального секретаря Приймальної комісії Васильченко О.П. На зборах було роз’яснено загальні положення та нововведення вступної кампанії–2015, умови конкурсного відбору, строки подачі документів і проведення конкурсного відбору, порядок атестації випускників підготовчого відділення природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, за підсумками якої може бути встановлено бал за успішне його закінчення (5% до конкурсної оцінки), право на першочергове зарахування. Після загального огляду відвідувачі ставили численні запитання.

У разі, якщо Вам цікава такого роду інформація і Ви бажаєте дізнатися більш докладно про Університет і вступну кампанію, або про навчання на підготовчому, зробимо декілька посилань:

Правила прийому до Університету у 2015 році: http://www.univ.kiev.ua/ua/abit/rules/

Право на першочергове зарахування – Розділ XI Правил (стор. 23).

Строки прийому заяв і документів, вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування на навчання – Розділ  IV Правил (стор. 4).

Додаток 1 до Правил (стор. 33) – ліцензовані обсяги прийому на всі спеціальності Університету за освітніми рівнями бакалавра, магістра, спеціаліста, перепідготовка спеціалістів та за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста. Тут само: терміни навчання і вартість навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб.

Додаток 2 до Правил (стор. 47) – перелік спеціальностей для прийому на навчання на другий (третій) курс осіб з ОКР молодшого спеціаліста, для здобуття освітнього ступеня бакалавра за умови вступу на споріднену спеціальність.

Додаток 4 до Правил (стор. 68) – перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних екзаменів, конкурсів творчих здібностей) та їх ваговий коефіцієнт для вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Додаток 6 до Правил (стор. 84) – Таблиця відповідності середнього бала атестата, обрахованого за 12-бальною шкалою, значенням 200-бальної шкали.

Додаток 11 до Правил (стор. 98) – Положення про порядок атестації випускників підготовчого відділення Університету 2014/2015 навчального року або за посиланням: http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=62

Лекторій під час весняних канікул: http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=808

Літня школа (для учнів 10-х класів): http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=806

Лекторій перед вступними випробуваннями (для абітурієнтів коледжів, учнів 9-х класів): http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=804

Принагідно завертаємо увагу, що на весну 2015 року заплановано проведення загальноуніверситетського Дня відкритих дверей (стежте за оголошеннями на нашому сайті та сайті Університету), а також по окремих структурних підрозділах передбачений такий Графік Днів відкритих дверей.

Звертайтеся по допомогу до співробітників підготовчого відділення або на сайт, відвідуйте Дні відкритих дверей та профорієнтаційні заходи. Обізнаність буде вашою надійної підтримкою. Важливим є зосередитися на одному питанні, ким я хочу бути, і слідувати поставленій меті. Бажаємо вам наснаги та нових звершень!

Текст та фото: Вікторія Знайда