Останній цієї весни ярмарок професій у Згурівському РЦЗ

image2212 травня участю в ярмарку професій у Згурівці підготовче відділення, сектор інформаційного забезпечення та коледжі університету завершили профорієнтаційну роботу зі старшокласниками Київщини в цьому навчальному році.

У ярмарку професій Згурівки наші підрозділи брали участь не вперше, і завжди від роботи в цьому районі Київщини одержували велике задоволення й результати. У першу чергу, приваблює організація цього заходу з боку адміністрації центру зайнятості: урочистість, злагодженість в роботі, відповідальність і велика любов та повага до свого старшокласника.

Так і цього разу до актової зали районної держадміністрації було запрошено старшокласників Згурівської гімназії, ЗОШу та професійного ліцею, загалом більше ста випускників 9, 10 та 11-х класів, навчальні заклади Києва та Згурівського професійного ліцею.

Напутнє слово старшокласникам узяв голова Згурівської райдержадміністрації В. Мозговий та його заступник, що надало заходу урочистості й важливості, оскільки зараз в непростих соціальних та політичних умовах, що склалися в Україні, дуже важливо морально підтримати молодь, допомогти їй обрати майбутнє, визначитися з професією, що дасть можливість реалізувати свої можливості на користь суспільства й принесе задоволення та матеріальне забезпечення в житті.

Старшокласники Згурівки радо вітали представників Університету, оскільки вже неодноразово із нами зустрічалися. Цього разу група учнів-десятикласників зі Згурівської гімназії жваво цікавилася Літньою школою, підготовкою до ЗНО та творчого конкурсу, формами роботи на наступний навчальний рік.

Запрошуємо на навчання всіх, хто хоче здобути якісну освіту, долучитися до традицій Університету і, врешті, стати нашим студентом!

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Роман Баницький

image(42) image image(32) image(31) image(1) image(21) image(22)