28 травня відбулося урочисте вручення Свідоцтв з додатковими балами випускникам ПВ

Учні Українського фізико-математичного ліцею – випускники ПВ

28 травня 2015 року в Головному (Червоному) корпусі Університету відбулися урочисті збори з нагоди вручення випускникам – абітурієнтам природничо-наукових та інженерно-технічних спеціальностей – Свідоцтв про нарахування додаткових 5 відсотків конкурсного бала.

На урочистостях були присутні завідувач Ляшенко І.В., її заступники, викладачі та допоміжний колектив підготовчого відділення, представники факультетів, а також батьки, друзі здобувачів додаткових відсотків.

Переднє слово взяла завідувач підготовчого відділення Ляшенко І.В. У своєму зверненні до абітурієнтів вона ще раз відзначила роль Київського університету в розвитку вітчизняної науки, його високий міжнародний рейтинговий статус, схвалила вибір слухачів підготовчого відділення, побажала юнакам та дівчатам успіхів під час вступної кампанії. Ляшенко І.В. наголосила на тому, що підготовче відділення своїм викладацьким складом та якістю освіти приваблює охочих підготуватися до складання ЗНО й до вступних випробувань, здобути додаткові до рейтингу відсотки не тільки киян і мешканців Київщини, а також з інших регіонів України.

DSC_0935Такий бонус як додаткові відсотки до рейтингового бала випускникам нашого відділення надається згідно із Законом України «Про вищу освіту», і мета цих державних заходів полягає в більш широкому залученні на природничі та інженерні спеціальності здібної молоді, піднятті престижу таких напрямів підготовки, і залучення фахівців для науки й промисловості України. Під цю програму підпадають ті слухачі, які в рік вступу закінчили підготовче відділення і готувалися на відповідних спеціальностях, а необхідною умовою є успішне складання (більше за 150 балів) підсумкової атестації з профільної дисципліни (математики, фізики, біології, хімії, географії).

З абітурієнтами упродовж року поряд з напруженим графіком навчання провадилася й активна профорієнтаційна робота: на відділення запрошувалися для викладання дисциплін кращі викладачі відповідних факультетів; організовувалися науково-пізнавальні заходи та відвідування тематичних музеїв Університету, роз’яснювалася специфіка навчання в Університеті на окремих спеціальностях, перспективи в майбутньому працевлаштуванні та гідної заробітної платні.

Тож, підготовче відділення Університету активно працює в цьому напрямі. Цього року на відділенні навчалося близько 900 слухачів, серед яких 209 – здобувачів додаткових відсотків. Утім, не всі, а лише 174 успішно витримали випускні випробування.

Урочистості завершилися під дружні аплодисменти друзів врученням Свідоцтв випускникам.

Бажаємо всім нашим випускникам, незважаючи на їхній вибір факультету чи інституту, з гідністю витримати екзаменаційні випробування і вступити до найкращого університету країни – Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Вікторія Знайда

Павлік_0267

Білецький Павло – випускник 2015 року

“Мені випала гарна нагода навчатися на підготовчому відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Дуже сподобалась методика викладання, фаховий підбір матеріалів, професійний кадровий склад викладачів, завдяки яким я отримав можливість підвищити свій рівень знань та успішно склав іспити для вступу до навчального закладу.
Моїми викладачами були: з фізики – доцент факультету радіофізики, електроніки і комп`ютерних ситем Коваленко Андрій Віленович, з математики – канд.фіз-мат.н. механіко-математичного факультету П`ятецька Олена Василівна, з української мови та літератури – ст. викладач підготовчого відділення Сапожнікова Олена Василівна, з англійської мови – доцент Інституту філології Михайленко Олена Олександрівна. Їм я висловлюю свою повагу, подяку та найкращі побажання”.