Літні канікули – на користь: підготовка до іспитів, профорієнтація, незабутні враження, цікаві друзі!

DSC_10502 червня 2015 року розпочала роботу Літня школа. Замість пасивних канікул, Літня школа на підготовчому відділенні пропонує випускникам 10-х класів зануритись в атмосферу інтелектуального розвитку.

Як одна з форм навчання на підготовчому відділенні Літня школа вже кілька років свого існування відчиняє двері для випускників 10-х класів, а також для вступників Інституту журналістики, хто цього року складатиме випробування «творчий конкурс» в Університеті.

Така форма роботи з молоддю – наша гордість, оскільки Літня школа збирає в стінах Університету наймолодших слухачів – випускників 10-х класів, які, на відміну від більшості своїх ровесників, не тільки мріють про освіту в найкращому університеті країни, а й наполегливо до цього готуються.

Цього року Літня школа розпочала навчання в складі слухачів з Києва, Київщини (Києво-Святошинського, Володарського, Іванківського районів, с. Рачків, с. Чайки) та інших регіонів України: з Миколаєва, Мелітополя, Кривого Рогу, Маріуполя, Новомосковська, з с. Драбівці Черкаської області, а також з тимчасово окупованих територій (Севастополь) тощо.

Літня школа – це крок у доросле життя, можливість самостійно зорієнтуватися у світі професії, адаптуватися до навчання в університетських аудиторіях і до життя в студентському гуртожитку, ознайомитися з вимогами, які висуваються до абітурієнтів, активізувати знання з різних дисциплін з викладачами Університету, розробити стратегію і тактику підготовки впродовж навчального року.

Навчання в Літній школі дає змогу вступникам наступного року одержати повну інформацію про Університет та його підрозділи, допомагає професійно визначитися, зайвий раз переконатися, що майбутня професія відповідає здібностям і бажанню нею оволодіти.

Упродовж місяця навчання слухачі школи вивчатимуть дисципліни, іспити з яких виносяться на ЗНО. Особлива увага в навчальних програмах приділяється сучасним стандартам складання іспитів – тестуванню. До викладання запрошуються викладачі нашого Університету.

Іногородні слухачі Літньої школи мають змогу проживати в гуртожитках Університету, який знаходиться під охороною та розташований в двох хвилинах ходи від навчального корпусу.

Крім роботи в аудиторіях, ми пропонуємо своїм слухачам насичену пізнавально-розважальну програму: екскурсії до музеїв Університету, древнім Києвом, відвідування театрів.

Хто ще не визначився, як провести свої канікули, – покваптесь і долучайтеся до неледачих!

Текст: Олена Сапожнікова

DSC_1033 DSC_1041 DSC_1039 DSC_1045 DSC_1030 DSC_1036 DSC_1047 DSC_1081 DSC_1060 DSC_1079