Триває підсумкова атестація у абітурієнтів коледжів

imageВід 19 червня цього року абітурієнти коледжів розпочали складати підсумкову атестацію з української мови, історії України та математики.

Відповідно до Положення про порядок атестації випускники підготовчого відділення, які вступають на освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спеціальностями: буріння свердловин, виробництво оптичних та оптико-електронних приладів, експлуатація і ремонт геофізичної апаратури і обладнання, обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів, пошук та розвідка геологічними методами, пошук та розвідка геофізичними методами, пошук та розвідка гідрогеологічними та інженерно-геологічними методами, прикладна екологія, розробка програмного забезпечення – та успішно складають підсумкову атестацію, здобувають 5 відсотків рейтингового бала.

У цьому навчальному році на курсах підготовки до іспитів вчилося близько 140 дев’ятикласників, тих випускників шкіл, які виявили бажання поєднувати подальше навчання з професійною підготовкою, зі здобуттям перспективних та цікавих спеціальностей або одержати якісну підготовку для вступу на споріднені спеціальності Університету.

Цей період складний і для викладачів, і для наших слухачів. Успіхів усім, хто ще готується до складання тестів!

Нагадуємо:

Урочисте вручення Свідоцтв про додаткові бали відбудеться 8 липня 2015 року об 11.00 в ауд. 329 Головного (Червоного) корпусу Університету.

Текст і фото: Олена Сапожнікова

Оптико-механічний коледж

image11 image11(6) image11(3) image(3) image(1)

Коледж геологорозвідувальних технологій