Відбулося урочисте вручення Свідоцтв про закінчення ПВ абітурієнтам коледжів

DSC_13278 липня 2015 року учні 9-х класів Києва та області, які старанно вчилися на підготовчому відділенні, їхні батьки та друзі зібралися в Університеті на урочисте вручення Свідоцтв про додаткові 5 відсотків рейтингового бала. Абітурієнтів коледжів вітали завідувач підготовчого відділення Ляшенко І.В., її заступники Сапожнікова О.В. та Бровко О.П., директор Оптико-механічного коледжу Дорожко Т.П., заступник директора з виховної роботи й гуманітарної освіти Коледжу геологорозвідувальних технологій Соколовська А.Б., відповідальні за набір на підготовчі курси Ворожбит С.А. та Пустиннік П.М., викладачі коледжів.

Відповідно до Правил прийому випускники підготовчого відділення, які вступають до коледжів Університету в поточному році та успішно склали підсумкову атестацію з математики, мають право на 5 відсотків рейтингового бала.

З кафедри 329-ї аудиторії Червоного корпусу лунали щирі вітання, побажання успішно скласти вступні випробування та стати студентами найкращого навчального закладу України – Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

DSC_1266У своєму вступному слові завідувач підготовчого відділення Ляшенко І.В. зазначила: «Багато хто не розуміє переваг випускників 9-х класів, які підуть у коледж. У наших коледжах студент отримає не лише диплом молодшого спеціаліста, а й атестат зрілості. До того ж, більшість випускників навчальних закладів частіше за все мають за плечима теоретичну базу і мінімум практики, а наші випускники стають готовими до роботи спеціалістами, водночас одержуючи стипендію – свій перший у житті заробіток, що на сьогодні дуже важливо! А ті випускники коледжів, які бажають стати на шлях науки, мають змогу вступити на другий курс Київського національного університету імені Тараса Шевченка на споріднені спеціальності».

Сподіваємося, роки навчання в наших коледжах дадуть вам, шановні абітурієнти, не лише фахові знання, а й стануть для вас незабутніми, бо немає часу кращого, аніж студентська пора!

DSC_1348Герасимович Марія Всеволодівна, викладач української мови:
«Цього року на курсах підготовки до іспитів готувалося близько 100 дев’ятикласників, які виявили бажання поєднувати подальше навчання з професійною підготовкою, зі здобуттям перспективних та цікавих спеціальностей або одержати якісну підготовку для вступу на споріднені спеціальності Університету.

Підготовка наших наймолодших абітурієнтів здійснюється за програмами вступних випробувань до коледжів з математики, української мови та історії України. Навчання відбувалося у вигляді теоретичних занять та тренувальних тестувань, які моделюють вступні іспити. Кількість таких контрольних залежить від обраного терміну навчання. Програми навчальних дисциплін відповідають програмам вступних випробувань, дають можливість абітурієнтам повторити матеріал шкільних предметів, поглибити рівень знань з обраних дисциплін.

Ефективність навчання на курсах забезпечують досвідчені викладачі коледжів. Навчаючись на підготовчих курсах, учні ще до моменту вступу мають можливість призвичаїтись до методик викладання, що використовуються на практиці викладачами цих навчальних закладів.

Випускникам-дев’ятикласникам було запропоновано кілька форм навчання: вечірня та суботня терміном у 9, 5 та 3 місяці, а також безпосередньо перед вступними випробуваннями 2-тижневий лекторій улітку. Випускники 9- 5- та 3-місячних курсів за результатами підсумкової атестації користуються правом на здобуття додаткових 5 відсотків рейтингового бала.

За даними попередніх років понад 95% випускників підготовчих курсів успішно складають вступні випробування і рекомендуються до зарахування на навчання. Бажаємо випускникам-дев’ятикласникам підготовчого відділення успішно скласти іспити та вступити на омріяні спеціальності».

DSC_1259Поліна Овсяннікова, слухачка курсів:
«Доброго дня! Мене звуть Поліна. Я випускниця підготовчого відділення. Хочу вступити до Оптико-механічного коледжу.

Раніше я навчалась у звичайній школі. Спочатку мені було важко навчатися в групі, ніж у школі. На заняттях нам давали великий обсяг навчального матеріалу, що знадобиться не тільки під час вступного іспиту, а й у подальшому навчанні.

Завжди вибір професії складний. Я сама обрала спеціальність «Розробка програмного забезпечення».

Дуже пощастило потрапити на ці курси.

Хочу подякувати Герасимович Марії Всеволодівні та Гонтар Надії Іванівні. Ви дали мені міцні знання».

Аліна Пронько, слухачка курсів:
«Була дуже задоволена відвідуванням курсів для підготовки до вступних екзаменів до Оптико-механічного коледжу. Підготовчі заняття були з математики та української мови. Матеріал подавався чітко та зрозуміло. Якщо виникали будь-які запитання, я завжди мала можливість звернутися до викладачів. Вони допомагали та були чуйними в ставленні до кожної дитини. Дуже сподобались граматичні зошити з української мови, де матеріал подано відкрито та зрозуміло. Хоча ми повторювали матеріал із 5 класу, але на курсах він відкрився для мене по-новому. Дякую за ці заняття, вони були надзвичайно корисними для мене, а особлива подяка моїм викладачам!»

Юрій Хахлюк, слухач курсів:
«Я успішно склав підсумкову атестацію завдяки досвідченим викладачам дев’ятимісячних курсів Герасимович Марії Всеволодівні та Колесник Тетяні Гаррівні.
Їхні заняття доповнили та поглибили мої знання зі шкільних предметів. Матеріал, поданий викладачами, доступний, чіткий та зрозумілий.
Турбота, доброта та увага до кожного залишили добру згадку та почуття вдячності.
Сподіваюсь вступити на омріяну спеціальність до Оптико-механічного коледжу».

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Санчакова Інга