13 липня розпочався Літній лекторій для абітурієнтів коледжів

image(3)Оптико-механічний та Геологорозвідувальних технологій коледжі є частиною великого, відомого в усьому світі, Університету імені Тараса Шевченка. Щоб вступити до цих навчальних закладів, потрібно добре підготуватись. І найголовніше – тут працює підготовче відділення, а влітку – літній лекторій. Абітурієнти коледжів, як студенти, слухають лекції в лекційній аудиторії корпусу механіко-математичного факультету, схожій на зал театру, повторюють матеріал з математики, історії України та української мови, який вивчали в школі.

Цей лекторій надає можливість одержати підсилену підготовку з предметів, що виносяться на випробування, не лише киянам, але й абітурієнтам з інших регіонів країни. Так, цього року у нас навчаються слухачі з Київщини (Вишневе, Глеваха, Славутич, Обухів, Козин, Боярка, с.Княжичі, с. Пірнове, с. Гора, с. Плахтянка, с. Піонівка, с. Воропаїв, с. Дружня, с. Демидів, с.Журавлиха), а також Чернігівщини (с. Лихачів, с. Браниця), Донеччини (Дзержинськ, Артемівськ), м. Корсунь-Шевченківського Черкаської обл., Олександрії Кіровоградської обл. та Волині.

Безумовно, щось уже призабуто, тому літній лекторій – це хороший спосіб відновити знання в пам`яті, повторити все, удосконалити та дізнатися набагато більшого, ніж за шкільною програмою. А тоді можна спокійно складати вступні випробування, бути впевненим у собі, своїх силах.

На жаль, два тижні пролетять швидко. Та вони залишать слід у серцях наших слухачів і впевненість у правильному виборі навчальних закладів – Оптико-механічному та Геологорозвідувальних технологій коледжах.

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Інга Санчакова

image(11)

image(64) image(61) image(54) image(45) image(31) image(32) image(35) image(37) image(26) image(25) image(21) image(17) image(11) image(12) image(15) image(16) image(6) image(4)2 image4 image3