До уваги випускників минулих років та учнів шкіл екстернів

Підготовче відділення запрошує на денну форму навчання!

DSC_0325

Навчаючись на стаціонарі, слухачі ПВ мають можливість здобути тверді знання та навички, що будуть гідною запорукою в складанні ЗНО 2016 року і, тим самим, покращити свої результати, адаптуватися до умов навчання в Університеті, отримати інформацію про Університет, ознайомитися з факультетами, інститутами та спеціальностями для свідомого вибору майбутньої професії, навчатися в досвідчених викладачів Університету, брати участь у різноманітних науково-популярних заходах, як: круглих столах, публічних лекціях, семінарах, а найголовніше – здобути друзів та однодумців.

За умови успішного закінчення підготовчого відділення випускники мають право на першочергове зарахування до Університету.

Випускникам підготовчого відділення, які вступають на освітній рівень бакалавра до Університету для навчання на математично-природничих та інженерно-технічних напрямах підготовки додається бал до конкурсної оцінки величиною 5 відсотків за умови успішного проходження підсумкової атестації.