Укладено договір про співпрацю між Університетом та Білоцерківським колегіумом

DSC_024530 вересня 2015 року відбувся візит завідувача підготовчого відділення Університету Ляшенко І.В. та її заступника з профорієнтаційної роботи Сапожнікової О.В. до Білоцерківського колегіуму з метою укладання Договору про співпрацю між Університетом та колегіумом.

Відомо, що Білоцерківський колегіум є загальноосвітнім навчально-виховним закладом II – ІІІ ступенів з профільним навчанням та допрофільною підготовкою філософсько-філологічного та суспільно-гуманітарного напрямів, що забезпечує здобуття повної загальної середньої освіти понад державний стандарт, здійснює науково-теоретичну та загальнокультурну підготовку обдарованих і здібних дітей.

Очолює Колегіум Склярова Галина Миколаївна, вчитель-методист української мови й літератури вищої кваліфікаційної категорії. У колегіумі працює 23 педагогічні працівники, з них 3 є кандидатами наук, 1 – заслужений вчитель України, 2 – відмінника освіти України.

DSC_0243Заклад проводить широку інноваційну діяльність, є учасником багатьох всеукраїнських та регіональних проектів. Учні цього навчального закладу беруть участь і перемагають у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт у системі Малої академії наук України, творчих конкурсах як обласних, так і районних: «Зірки Мельпомени», «Моя Батьківщина – Україна», «Болдинська осінь», конкурсів читців творів Тараса Шевченка, Лесі Українки, Бориса Олійника. За час існування закладу колегіанти стали учасниками всеукраїнських та міжнародних освітніх проектів: Міжнародного конкурсу з українознавства, «Новітній інтелект України», «Топоніміка й історія освіти рідного краю», «Молодь тестує якість», «Кроки до пізнання світу», програми обміну майбутніми лідерами «Future Leaders Exchahge», програми міжнародного співробітництва навчальних закладів «Global Gateway», Школи молодого політика та ін.

Як правило, випускники Колегіуму успішно складають ЗНО, вступають до вищих навчальних закладів, в тому числі і до Університету імені Шевченка.

Щоб залучити здібну та підготовлену до навчання молодь до нашого навчального закладу, здолати міфи про недосяжність мети бути студентом Університету, професійно зорієнтувати випускників шкіл, дати можливість молодій людині отримати конкурентоспроможну якісну освіту, що користується попитом на сучасному ринку праці, адміністрація Університету ініціює та успішно поширює практику укладання з профільними загальноосвітніми навчальними закладами Договорів про співпрацю, предметом якого є створення умов для неперервного навчання.

DSC_0232Програма візиту передбачала знайомство з директором Колегіуму, зустріч із колегіантами – учнями 11 класів навчального закладу, планування на найближчу перспективу програми заходів: виїзний День Університету, який передбачає відкриті уроки та профорієнтаційні лекції від представників факультетів та інститутів Університету для працівників колегіуму, школярів та їхніх батьків; а також візит на осінніх канікулах школярів до Університету з метою ближчого знайомства з Університетом: відвідати Зоологічний музей та Музей історії Університету.

Завдяки Договору про співпрацю учні зможуть долучитися до навчання на підготовчому відділенні за спеціальною програмою, а це дає можливість, за умов виконання навчальної програми здобути додаткові бали (для абітурієнтів природничих та інженерно-технічних спеціальностей) і право на першочергове зарахування й, таким чином, скласти гідну конкуренцію в конкурсі під час вступної кампанії.

Поставлені цілі відрядження до Білої Церкви було досягнуто. Тож сподіваємося на плідне співробітництво з однією з найкращих шкіл України – Білоцерківським колегіумом – та на професійно зорієнтованих й підготовлених до навчання абітурієнтів гуманітарних факультетів Університету.

Текст та фото: Олена Сапожнікова

DSC_0326 DSC_0225 DSC_0226 DSC_0228

DSC_0267DSC_0230 DSC_0233 DSC_0234 DSC_0236 DSC_0242 DSC_0265 DSC_0274 DSC_0310 DSC_0312 DSC_0281 DSC_0280 DSC_0273 DSC_0285 DSC_0278 DSC_0295 DSC_0296