Розпочали свою роботу 5-місячні форми навчання для абітурієнтів бакалаврату та коледжів

DSC_0392Учні випускних класів щосили готуються до складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання. Менш відповідальні засядуть за підручники ближче до весни, а свідомі – зараз. Та попри все, у всіх абітурієнтів одне завдання – правильно розпорядитися часом.

Що для цього треба робити? Як краще підготуватися до цього важливого випробування?

Найкращу підготовку до складання відповідального іспиту можна здійснити на підготовчому відділенні Університету, і це вже перевірено роками спостережень за успіхами наших випускників.

Слухачі підготовчого відділення працюють з досвідченими викладачами, повторюючи теоретичний матеріал відповідно до програм, тренуючи розв’язання тестів, пишучи обов’язкові тестові контрольні, що імітують форму тестів ЗНО, вчаться розпоряджатися відведеним часом, щоб встигнути заробити якомога більше балів, відвідують додаткові відкриті уроки, беруть участь у практичних заняттях тощо. Тож у підготовці важливі мотивація і системний підхід.

Наші викладачі радять будувати свою підготовку за принципом «теорія – практика»: повторили розділ – потренувалися. Якщо тема нескладна, досить порозв’язувати по ній тести, а якщо виникають труднощі – виконувати розгорнуті вправи з підручників і посібників. У вільний час рекомендується пройти тести попередніх років, вони є у вільному доступі в Інтернеті, і «підтягувати хвости» за складними темами. Ще дуже важлива порада – засікати час (на виконання всіх завдань дається певна кількість хвилин відповідно до характеристики того чи іншого тесту), засиджуватися над ними не можна.

DSC_0415Здобути такі навики абітурієнтам допомагають наші викладачі на заняттях.

Цього року на ПВ майже щомісяця стартують нові навчальні групи. Кожен може обрати форму навчання до вподоби. А для мешканців інших, віддалених від Києва міст, влаштовуються три види лекторію: зимовий (цього року він 26 грудня відчиняє двері вперше!), весняний та літня школа для абітурієнтів наступного року та для тих, хто готується до творчих випробувань.

Здійснюйте підготовку до ЗНО в найкращому навчальному закладі України!

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Вікторія Грицун