Завершив роботу зимовий лекторій

zima_1035 січня завершив свою роботу лекторій під час зимових канікул, котрий цього року вперше відчинив двері для абітурієнтів Києва та регіонів.

На зимовому лекторії вчилися слухачі, які готувалися до ЗНО з української мови й літератури, математики, історії України, англійської мови.

Завершився зимовий лекторій урочистим врученням довідок про право на першочергове зарахування та солодких подарунків від адміністрації підготовчого відділення.

zima_097

Своїми враженнями від зимового лекторію поділилася Евеліна Котлярова із Слов’янська Донецької області, абітурієнтка Інституту журналістики:

Чим для мене став зимовий лекторій

Котлярова

Евеліна Котлярова, м. Слов`янськ

Коли я тільки записалась на зимовий лекторій до Київського національного університету імені Шевченка, я ще не знала точно, у якому режимі проходитимуть заняття. Саме тому мені було напрочуд цікаво відвідати їх. Моє передчуття мене не підвело. І хоча декому може здатися, що навчатися перед новорічними святами і після них це не досить гарна ідея, та я ж можу впевнено сказати, що це не так. Адже праця виявилась надзвичайно плідною.
Користь занять полягала в тому, що нам за короткий термін допомогли згадати всю найважливішу інформацію, так звані базові знання з потрібного предмета. Крім того, абітурієнти мали змогу поставити будь-які запитання з тої чи іншої теми. Викладачі спеціально звертали увагу на проблемні моменти. Ще в нас була можливість справедливо оцінити рівень своїх знань з предмета на цьому етапі, адже підготовче відділення передбачає обов’язкове  написання пробних тестів ЗНО, які були розроблені нашими викладачами.
Мені також сподобалось те, що ми відпрацьовували свої граматичні навички за допомогою спеціальних зошитів з української мови, автором яких також є викладач підготовчого відділення. Унікальність цих зошитів полягає в тому, що вони роблять складне доступним, пояснюють величезні правила, про котрі ти думав, що не зрозумієш їх ніколи.
Максимально абітурієнти могли записатися одночасно на три предмети. Та якщо ж відвідувати їх усі, то сумарно виходить приблизно  дев’ять годин самовідданої праці. А це не так-то й просто. Тож для підтримання тонусу вхід йшла будь-яка «зброя»: жарти на парах, гарячі чаї та справжня польова кухня на перервах. Дехто навіть полюбляв фотографуватися на фоні чарівного вечірнього виду Києва, що відкривався з сьомого поверху мех.-мату.
Дуже приємним стало також те, що абітурієнтами виявились не лише місцеві, а й діти з усіх куточків України. Що зробило процес навчання ще більш цікавим.
За іронією долі, якраз на час лекторію в столиці встановилася рекордно низька температура, та це не налякало наполегливих абітурієнтів: лекторій все одно відвідували майже всі.
Крім усього цього, наприкінці лекторію на нас чекав приємний сюрприз. Нас усіх зібрали в деканаті й урочисто роздали довідки про право на першочергове зарахування, а також привітали солодкими подарунками.
У цілому, заняття виявилися дуже корисними, оскільки тут ми могли з’ясувати все, що не розуміли протягом шкільного курсу, усунути «білі плями» і заповнити прогалини – словом, попрацювати над найважливішим.
Мені дуже сподобався зимовий лекторій, тож я планую приїхати і на весняний.

Фото: Евеліна Котлярова

zima_102 zima_100 zima_095 zima_090 zima_091 zima_092