Відбулися збори, присвячені вступній кампанії – 2016

DSC_0354Важливим етапом чи не кожної людини в житті є вступ до вищого навчального закладу. Школярі випускних класів заклопотані безліччю завдань –  уроки, підготовка до державної підсумкової атестації, випускного вечора, відвідування репетиторів, гуртків, заняття, спрямовані на підготовку до ЗНО, – графік кожного розписано погодинно.

Розуміючи складність процесу вступу і те,що кожному потрібна допомога і вчасна доцільна порада, завідувач підготовчого відділення, доц.Ляшенко І.В. та Відповідальний секретар Приймальної комісії, доц. Креневич А.П. виступили організаторами зборів для абітурієнтів та батьків, присвячених вступній кампанії 2016 року, які відбулися в два етапи – 20 та 24 лютого.

Мета таких зборів – це можливість доступно з’ясувати для себе нововведення у Правилах прийому до Університету, інформацію про вступні випробування та конкурсний відбір, що таке «освітня програма» та як формується конкурсний бал, порядок атестації випускників підготовчого відділення та категорії осіб, які мають право на першочергове зарахування, як швидко знайти корисну інформацію на сайті Університету.

DSC_0381Для тих, хто не зміг бути присутнім на заході, нижче вказано перелік актуальних посилань щодо вступу та підготовки до ЗНО на підготовчому відділенні з викладачами університету.

Правила прийому до Університету в 2016 році: http://vstup.univ.kiev.ua/pages/61

Лекторій під час весняних канікул: http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=808

Літня школа (для випускників 10-х класів): http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=806

Лекторій перед вступними випробуваннями (для абітурієнтів коледжів, учнів 9-х класів): http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=804

Звертаємо Вашу увагу на те, що профорієтаційні заходи є важливою складовою в правильності вибору майбутньої професії. Безпосереднє спілкування з представниками навчального закладу, студентами, відвідування факультетів під час Днів відкритих дверей відіграють вагому роль у Вашому житті.

Текст і фото: Вікторія Грицун

DSC_0344 DSC_0379 DSC_0374 DSC_0378 DSC_0368 DSC_0352 DSC_0384 DSC_0371