Завершив свою роботу Лекторій під час весняних канікул

DSC_0387В неділю 27 березня завершив свою роботу Лекторій під час весняних канікул. У роботі Лекторію брало участь близько 100 старшокласників майже з усіх областей України. Слухачі прослухали курс лекцій, розрахований навчальними програмами на 32 години, з української мови та літератури, історії України, фізики, математики, географії, біології, англійської мови та творчого конкурсу для абітурієнтів Інституту журналістики, написали тестові контрольні роботи.

Наприкінці Лекторію слухачі одержали довідки про право на першочергове зарахування до Університету та за успішне навчання – «золоті» медальки й сувенірні шоколадки від викладачів та адміністрації підготовчого відділення.

Незважаючи на щільний графік лекцій – а це для більшості слухачів по шість пар на день – учасники Лекторію задоволені та щасливі завершили курс підготовки до ЗНО і роз’їхалися по домівках.

Усім вступникам-2016 бажаємо успіхів у навчанні та складанні ЗНО, віримо, що в наступному навчальному році вони стануть студентами нашого навчального закладу!

image(41)

А своїми враженнями від лекторію з нами традиційно ділиться Евеліна Котлярова зі Слов`янська:

DSCN5918Я можу! Я буду! Я хочу!
Багато учнів зізнаються, що для них весняний лекторій має дещо більше значення, ніж просто 32 години лекцій з певного предмету. Для них це щось на кшталт екскурсу в студентське життя, передусім моральна підготовка. Вона допомагає чіткіше зрозуміти, що на тебе чекає в майбутньому, і бути готовим до можливих труднощів.
Для декого цей навчальний курс став особливим. Наприклад, ті, хто відвідував лекції з підготовки до творчого конкурсу мали змогу потрапити до найзаповітнішого місця – Інституту журналістики. Було напрочуд цікаво спостерігати за тим, як ще не впевнені в собі, але наполегливі абітурієнти задоволено посміхаються, потрапивши до головної зали засідань. Для всіх них день відкритих дверей 25 березня став дуже важливою подією. Адже що може бути кращим, ніж побачити на власні очі заклад, до якого прагнеш вступити, поспілкуватися зі студентами, почути відповіді на запитання, що хвилюють тебе найбільше. Ні для кого не секрет, що існує безліч побоювань та стереотипів, що живуть в уяві абітурієнтів. Декого лякає велике місто, хтось переймається щодо можливості мати нормальні умови проживання, інші ж думають, що військові дії в рідному місті стануть приводом до упередженого ставлення викладачів. І всі ці міфи роблять шлях до мети набагато складнішим. Саме тому організатори дня відкритих дверей зробили все, аби їх розвіяти і довести дітям, що все можливе в цьому житті, варто лише захотіти.
Насправді, учні жартома називають лекторії на підготовчому відділенні замінником шкільних канікул, адже він давно вже став звичним процесом. Знову і знову приїжджаючи на лекторій, абітурієнти радіють, зустрівши улюблених викладачів та давніх знайомих.
Закінчився весняний лекторій традиційним врученням довідок про право на першочергове зарахування та символічних солодких подарунків.

DSCN5954 DSCN5934 DSCN5929 image(2) image1112 DSC_0354 DSC_0346 DSC_0344