Профорієнтаційний захід в Конотопі

DSC_048817 травня за ініціативи ректора Університету імені Тараса Шевченка Леоніда Губерського та начальника відділу освіти Конотопської міської ради Ольги Беспалої було проведено профорієнтаційний захід – презентація всіх інститутів, факультетів, коледжів та підготовчого відділення старшокласникам конотопських загальноосвітніх шкіл та гімназій.

На зустріч з представниками Національного університету імені Тараса Шевченка було запрошено через офіційний сайт відділу освіти учнів 9 – 11 класів конотопських шкіл, їхніх батьків, вчителів та всіх, кому не байдуже майбутнє дітей, хто цікавиться перспективами та можливостями навчання в кращому виші країни задля отримання корисної інформації стосовно здобуття вищої освіти.

Програма заходу передбачала знайомство з керівництвом відділу освіти Конотопа, відвідування кращої школи міста – Конотопської гімназії для здібних учнів, і, власне, презентація Університету в приміщенні МБК «Зоряний», а це виступ завідувача ПВ Ірини Ляшенко, а потім безпосереднє спілкування у холі клубу з представниками інститутів, факультетів, коледжів, підготовчого відділення.

Ірина Ляшенко у своєму виступі розповіла про Університет, його минуле й сучасне, матеріальну базу та фінансування закладу, можливість здобути престижну і якісну вищу освіту всім без винятку абітурієнтам, які хочуть займатися наукою, брати участь у різноманітних міжнародних освітніх програмах, опановувати професії, стати конкурентно спроможними на ринку праці.

DSC_0526При цьому доповідач акцентувала увагу відвідувачів заходу, що навчання в Університеті доступне всім, хто добре вчиться в школі, здобуває високі бали в атестаті та ЗНО, бере участь і перемагає в учнівських олімпіадах.

І. Ляшенко як керівник підрозділу запросила вчителів та учнів на екскурсію до Університету з метою побачити наш навчальний заклад на власні очі, відвідати його корпуси, аудиторії, музеї, бібліотеки, заохотити здібну молодь до навчання в Університеті, продемонструвати його відкритість, розвіяти міф про недоступність здобуття освіти тут.

Підготовче відділення запрошує на навчання абітурієнтів 2017 року. Наш навчальний рік розпочинається з відкритих безплатних занять, що відбудуться 28 травня, і з роботи Літньої школи, де випускники 10-х класів матимуть змогу розпочати підготовку до ЗНО, написати свої перші тестові контрольні, визначитися зі спеціальностями, тісно поспілкуватися з викладачами Університету, взяти участь в культурній програмі.

Текст і фото: Олена Сапожнікова

DSC_0549 DSC_0515 DSC_0527 DSC_0537 DSC_0517 DSC_0509 DSC_0507 DSC_0538 DSC_0528 DSC_0516 DSC_0510 DSC_0488 DSC_0479