Відбулися урочистості з нагоди вручення абітурієнтам коледжів Свідоцтв про додаткові бали

DSC_0990

7 липня 2016 року у Головному (Червоному) корпусі відбулося урочисте вручення Свідоцтв про додаткові бали та Довідок про першочергове зарахування слухачам підготовчого відділення, що вступають до коледжів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

DSC_0973Абітурієнтів коледжів вітали завідувач підготовчого відділення Ляшенко І.В., заступник завідувача з профорієнтаційної роботи Сапожнікова О.В., викладачі Оптико-механічного коледжу Довбуш О.М., Коваль В.В., Герасимович М.В., Гонтар Н.І. та викладач Коледжу геологорозвідувальних технологій Фесечко Р.С.

Цього року на курсах підготовки до іспитів навчалася 101 особа. 73 з них претендували на додаткові бали, 62 особи здобули додаткові 5 відсотків рейтингового бала. Восьмеро слухачів закінчили навчання на курсах з відзнакою і одержали Грамоти за підписом ректора Університету.

Изображение_005

Щиро вітаємо Максима Буряка, Анну Власенко, Ганну Клюшніченко, Костянтина Лазанчука, Анастасію Логвіновську, Олексія Миронюка, Єгора Стрижала, Сергія Хра+мова з чудовими результатами!

Изображение_017

Усі слухачі курсів виявили бажання поєднувати подальше навчання з професійною підготовкою, зі здобуттям перспективних та цікавих спеціальностей або одержати якісну підготовку для вступу на споріднені спеціальності Університету.

DSC_0978Підготовка наших наймолодших абітурієнтів здійснюється за програмами вступних випробувань до коледжів з математики, української мови та історії України. Навчання відбувається у вигляді теоретичних занять та тренувальних тестувань, які моделюють вступні іспити. Кількість таких контрольних залежить від обраного терміну навчання.

Програми навчальних дисциплін відповідають програмам вступних випробувань, дають можливість абітурієнтам повторити матеріал шкільних предметів, поглибити рівень знань з обраних дисциплін.

Ефективність навчання на курсах забезпечують досвідчені викладачі коледжів. Навчаючись на підготовчих курсах, учні ще до моменту вступу мають можливість призвичаїтись до методик викладання, що використовуються на практиці викладачами цих навчальних закладів.

Випускникам-дев’ятикласникам було запропоновано кілька форм навчання: вечірня та суботня терміном у 9, 5 та 3 місяці, а також безпосередньо перед вступними випробуваннями 2-тижневий лекторій улітку. Випускники 9-, 5- та 3-місячних курсів за результатами підсумкової атестації користуються правом на здобуття додаткових 5 відсотків рейтингового бала для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностях.

За даними попередніх років понад 95% випускників підготовчих курсів успішно складають вступні випробування і рекомендуються до зарахування на навчання.

Бажаємо випускникам підготовчого відділення успішно скласти іспити та вступити на омріяні спеціальності.

Текст: Марія Герасимович
Фото: Руслан Фесечко

DSC_0894 DSC_0921 DSC_0934 DSC_0901 DSC_0916 DSC_0966 DSC_0912 DSC_0941 DSC_0968 DSC_0943 DSC_0971 DSC_0974