Розпочався навчальний рік для слухачів денної форми навчання

DSC_00423 жовтня відбулося вступне заняття для слухачів денної форми навчання.

Цього року на денній формі навчання виявили бажання готуватися до ЗНО та в майбутньому покращити свої результати молоді люди з різних регіонів України та Києва, які в минулих навчальних роках з певних причин не вступили на перший курс вишів, а також випускники шкіл екстернів і закордонні українці.

Перша зустріч керівництва та викладачів підготовчого відділення зі слухачами-денниками відбулася в стінах Головного корпусу Університету.

Екскурсією по Музею історії Університету, аудиторіями, внутрішнім двориком, а також спілкуванням із завідувачем підготовчого відділення Іриною Ляшенко слухачі були дуже задоволені.

DSC_0043Попереду на них чекає напружена праця в навчальних аудиторіях корпусу механіко-математичного факультету, а це по 250 годин з кожного обраного предмета, та участь у різноманітних профорієнтаційних заходах, як-от: наукових круглих столах, тематичних лекціях, зустрічах із викладачами факультетів з метою свідомого вибору майбутньої професії.

Тим, хто хоче долучитися до нашої праці: якісно підготуватися до ЗНО та здобути додаткові 5% рейтингового бала на природничі та технічні напрями навчання і довідку, що дає право на першочергове зарахування, бажаємо якнайшвидше визначитися з навчальним закладом та професією.

Набір на денну форму триває – покваптеся розпочати заняття вчасно!

Текст і фото: Олена Сапожнікова

DSC_0001 DSC_0003 DSC_0004 DSC_0005 DSC_0006 DSC_0007 DSC_0010 DSC_0017 DSC_0022 DSC_0024 DSC_0048 DSC_0053 DSC_0054 DSC_0055