5 листопада (субота) запрошуємо на відкриті уроки

Підготовче відділення
Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на
ВІДКРИТІ УРОКИ

5 листопада 2016 року (субота)

На відкриті уроки запрошуються абітурієнти 2017 року та їхні батьки.

Вибір шляху підготовки до складання ЗНО (школа, репетитор, підготовчі курси) ускладнюється тим, що вивчення опису навчальної програми чи заочне знайомство з викладачем на сайтах навчальних закладів найчастіше не дає вступнику повного розуміння того, що ж саме чекає його на заняттях. Повною мірою оцінити якість та темпи навчання можна вже тільки в аудиторії.

Тому, починаючи з 2015 року, підготовче відділення Університету імені Шевченка відмовляється від практики проведення Дня відкритих дверей на відділенні, коли можна побачити лише зовнішню форму, а пропонує відвідати (можна з батьками) відкриті заняття з окремих дисциплін з метою знайомства з усіма складовими процесу навчання зсередини: насиченістю і ритмом занять, подачею матеріалу і доступністю пояснень викладача.

Наприкінці пробного уроку Ви зможете також поставити будь-які запитання щодо подальшої роботи, а також спланувати графік навчання.

Звичайно, оцінити ефективність навчання за таких умов можливо лише частково, настільки, наскільки дозволяє тема уроку. Але у випадку, якщо школяр почуватиметься комфортно, а матеріал уроку викличе в нього зацікавлення, запрошуємо стати слухачем підготовчого відділення Університету імені Шевченка.

РОЗКЛАД:

9.00:10.20
Історія України
Тема: «Українські землі в складі Великого Князівства Литовського (сер. ХІV – сер. ХVІ ст.)»
– канд. істор. н. Загороднюк Тетяна Станіславівна

10.30:11.50
Тема: «Хімічні молекули, що змінили світ»
– доц. Грабчук Галина Петрівна
ауд. 610

Географія
Тема: «Масштаб і його види. Вимірювання відстаней та висот на плані та карті місцевості»
– викл. Дорошук Володимир Андрійович