Стартували курси для підготовки до вступу в коледжі

DSC_002112 листопада розпочали свою роботу курси для підготовки до вступу в Оптико-механічний та Геологорозвідувальних технологій коледжі.

Цього року випускникам-дев’ятикласникам запропоновано кілька форм навчання, як-от: вечірня та суботня терміном у 9, 5 та 3 місяці, а також безпосередньо перед вступними випробуваннями 2-тижневий лекторій улітку. Випускники 9- ,5- та 3-місячних курсів за результатами підсумкової атестації користуються правом на здобуття додаткових 5% рейтингового бала.

Підготовка наймолодших абітурієнтів здійснюється за програмами вступних випробувань до коледжів з математики, української мови та історії України, у тому числі за програмою ДПА. Навчання відбувається у вигляді теоретичних занять та тренувальних тестів, які моделюють вступні іспити. Кількість таких контрольних залежить від обраного терміну навчання.

Програми навчальних дисциплін відповідають програмам вступних випробувань, дають можливість абітурієнтам повторити матеріал шкільних предметів, поглибити рівень знань з обраних дисциплін, також якісно підготуватися до ДПА.

Ефективність навчання на курсах забезпечують досвідчені викладачі коледжів. Навчаючись на підготовчих курсах, учні ще до моменту вступу мають можливість призвичаїтись до методик викладання, що використовуються на практиці викладачами цих навчальних закладів.

За даними попередніх років майже всі випускники підготовчих курсів успішно складають вступні випробування і рекомендуються до зарахування на навчання.

Текст і фото: Олена Сапожнікова