Розпочався 3-місячний курс підготовки до вступу в коледжі

image(34)8 квітня на ПВ розпочався черговий курс підготовки до складання вступних іспитів для абітурієнтів Оптико-механічного та Геологорозвідувальних технологій коледжів.

У цьому навчальному році це вже третій потік груп з української мови, математики та історії України. Загалом, підготовка до іспитів, у тому числі й до складання ДПА в школі, охопила близько 100 дев’ятикласників не тільки Києва, а й області (Макарівський район, Бровари, Ірпінь, Буча, Біла Церква тощо).

Такі курси адресовано тим дев’ятикласникам, хто має намір якісно підготуватися до іспитів, активізувати здобуті в школі знання, написати пробні тести.

Заняття з досвідченими викладачами історичного факультету – доц. Гоманом Ю.О., доц. Могильним Л.П., підготовчого відділення – Вакульчук С.П., коледжів – Герасимович М.В., Підліпською Г.Б., Гонтар Н.І., Решетняк О.В. сприяють адаптуванню до умов іспиту, а ретельно розроблена система повторювання сприяє активізації знань.

Набір на курси триває. Запрошуємо на навчання!

Текст і фото: Олена Сапожнікова

image(36) image image(31) image(5) image(2)