Абітурієнти коледжів готуються до вступу

image(25)

3 липня розпочався літній лекторій для абітурієнтів коледжів.

Оптико-механічний та Геологорозвідувальних технологій коледжі є частиною великого, відомого в усьому світі, Університету імені Тараса Шевченка. Щоб вступити до цих навчальних закладів, потрібно добре підготуватись.

image(1)На підготовчому відділенні безпосередньо перед вступними випробуваннями розпочинає свої заняття літній лекторій. Триває лекторій два тижні по чотири пари на день.

Абітурієнти коледжів слухають лекції в аудиторіях корпусу механіко-математичного факультету, повторюють матеріал з математики, історії України та української мови.

Лекторій надає можливість одержати підготовку з предметів, що виносяться на випробування, не лише киянам, але й абітурієнтам з інших регіонів країни. Так, цього року навчаються слухачі з Київщини (Буча, Ірпінь, Боярка, Кодаки, смт Глеваха, с. Микуличі, с. Чайки, с. Федорівка, с. Копані, смт В. Димерка, Бровари, Українка, с. Требухів), Вінниччини (с. Старостинці), Чернігівщини (с. Новий Биків), Сумщини (Кролевець), Херсонщини (Генічеськ).

Безумовно, щось уже призабуто, тому літній лекторій – це хороший спосіб відновити знання в пам`яті, повторити пройдений у школі матеріал, а тоді можна спокійно складати вступні випробування, бути впевненим у собі, своїх силах.

Два тижні пролетять швидко, та вони залишать слід у серцях наших слухачів і впевненість у правильному виборі навчальних закладів – Оптико-механічному та Геологорозвідувальних технологій коледжах.

Текст і фото: Олена Сапожнікова

DSC_0435Своїми враженнями від лекторію з нами поділилася слухачка з сю. Федорівка Київської обл. Маринич Олександра:

На підготовчому відділенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка за 2 тижні я засвоїла навчальну програму від 5-го по 9-й клас з таких предметів, як українська мова та історія України.
Викладачі підготовчого відділення дуже добрі, викладались на повну силу та давали потрібні знання, а також завжди відповідали на запитання і допомагали у виконанні завдань.
Особливо від себе хочу висловити подяку викладачу історії України Гоману Юрію Олексійовичу та викладачу української мови Вакальчук Світлані Петрівні за отримані на лекторію знання та навички написання тестів.
На підготовчому відділенні я не лише добре підготувалася до іспиту, що допомогло мені під час вступу до Оптико-механічного коледжу, а ще й знайшла собі багато друзів, спробувала жити самостійним життям (я жила в гуртожитку неподалік).
Тому я дуже вдячна підготовчому відділенню КНУ за таку можливість.

image(24) image(26) image(31) image22 image444 image333 image666 image(65) image(33) image(44)