Осінній тур ярмарків професій триває

DSC_0869Одним із пріоритетних завдань підготовчого відділення є профорієнтаційна робота серед учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів з метою залучення їх до вступу в коледжі, на факультети та в інститути Університету, а також можливість здійснення якісної підготовки до ЗНО, різного типу вступних випробувань та складання ДПА.

Підготовче відділення, Оптико-механічний коледж, Коледж геологорозвідувальних технологій є активними учасниками ярмарків професій Київщини.

11 жовтня ці підрозділи Університету, проводили профорієнтаційну роботу зі старшокласниками Білої Церкви. Цей захід відвідало близько    600    школярів 9 – 11 класів.

Юнаки й дівчата, обираючи професію, мають вирішити важливе питання – де можна її набути. Вибір навчального закладу значною мірою впливає на все подальше життя людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідно все як слід продумати.

Так, відвідавши ярмарок професій, старшокласники мають можливість одночасно отримати максимальну кількість інформації про різні навчальні заклади, умови навчання, умови вступу, вартість навчання.

Зробіть і свій вибір!

Запрошуємо на навчання до кращого вищого навчального закладу України!

DSC_0336 image8(1) DSC_0351 IMG_2588 image DSC_0872