Стартували курси підготовки до вступу в коледжі

image(16)

21 жовтня розпочали роботу курси терміном навчання в 9 місяців (90 годин з кожного обраного предмета) для підготовки до вступу в Оптико-механічний та Геологорозвідувальних технологій коледжі, а також складання ДПА.

image(34)Цього року дев’ятикласникам запропоновано кілька форм навчання, як-от: вечірня та по суботах терміном у 9, 5 та 3 місяці, а також безпосередньо перед вступними випробуваннями 2-тижневий лекторій. Випускники 9- ,5- та 3-місячних курсів за результатами підсумкової атестації мають право на здобуття додаткових балів.

Підготовка абітурієнтів коледжів здійснюється за програмами вступних випробувань до коледжів з математики, української мови та історії України, які складені згідно з вимогами ДПА за 9-й клас. Навчання відбувається у вигляді теоретичних занять та тренувальних тестів, які моделюють вступні іспити. Кількість таких контрольних залежить від обраного терміну навчання.

Програми навчальних дисциплін відповідають програмам вступних випробувань, дають можливість абітурієнтам повторити матеріал шкільних предметів, поглибити рівень знань з обраних дисциплін, також якісно підготуватися до ДПА. Ефективність навчання на курсах забезпечують викладачі коледжів та інших структурних підроздлів Університету.

За даними попередніх років майже всі випускники підготовчих курсів успішно складають вступні випробування і рекомендуються до зарахування на навчання.

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Юлія Погодіна

image(11) image image27 image18 image(23) image(14)