Представники Університету взяли участь у Всеукраїнському освітньому форумі «Успішний 11-класник»

DSC_1106

22 жовтня підготовче відділення в особі Ірини Ляшенко та Центр комунікацій (Анни Кобевко, Леся Сакаль-Лісніченко та Дмитро Кругляк) представляли Київський національний університет імені Тараса Шевченка на Всеукраїнському освітньому форумі «Успішний 11-класник».

DSC_1131Захід відбувався в готелі «Братислава» і тривав від 10:00 до 15:00. На форум з’їхалися понад 1000 випускників шкіл, їхні батьків та вчителів майже з усіх регіонів України, які мали можливість поспілкуватися з представниками 17 топових вишів України.

Ініціатор та організатор такого масштабного заходу – освітня компанія ZNOUA. Ця подія вже вчетверте збирає представників найкращих вишів України та освітніх платформ, експертів з підготовки до ЗНО та представників популярних сучасних професій. Усе це з єдиною метою – допомогти абітурієнтам обрати вищий навчальний заклад та визначитися з майбутньою професією.

Представники Університету Шевченка інформували учасників форуму стосовно нововведень у програмах ЗНО, очікуваних змін в Умовах вступу до ВНЗ України в 2018 році, які було затверджено Міністерством освіти й науки та опубліковано 14 жовтня на офіційному сайті Міністерства, запрошували на Дні відкритих дверей факультетів / інститутів, надавали інформацію стосовно статистики вступу за попередні роки. Зокрема Ірина Ляшенко інформувала абітурієнтів про форми підготовки до ЗНО на підготовчому відділенні, змогу не тільки здобути якісні знання з конкурсних предметів обраної спеціальності під керівництвом викладачів Університету, а й написати по кілька пробних тестів, а для природничих та інженерних спеціальностей здобути додаткові бали.

Форум відбувся, і ми сподіватимемося на мотивованого слухача ПВ, а в майбутньому успішного студента Університету.

Текст: Олена Сапожнікова
Фото Дмитро Кругляк