Старшокласники Енергодара Запорізької області в Університеті

DSC_025013 грудня в Головному корпусі Університету відбулася зустріч зі старшокласниками загальноосвітніх шкіл Енергодара Запорізької області.

Учні 11-х класів завітали до Університету Шевченка з метою знайомства з головним вишем країни, його факультетами та інститутами, умовами прийому на навчання.

DSC_0318

Зустріч зі школярами організувала та провела доцент Ірина Ляшенко, під час якої розповіла про історію створення Київського університету, архітектурну пам’ятку ХІХ ст. – Головний корпус, студентські традиції, та зосередилася на формах навчання на підготовчому відділенні, зокрема для віддалених від Києва регіонів існують такі форми підготовки до ЗНО та контролю знань, як лекторії під час зимових та весняних канікул.

До роботи з абітурієнтами були залучені співробітники Приймальної комісії, які роз’яснювали умови вступу до Університету цього року.

Слід зазначити, що такі екскурсії – не рідкість, оскільки в українських школярів зростає інтерес до здобуття освіти саме в нашому навчальному закладі.

Текст: Олена Сапожнікова

Фото: Вікторія Грицун