Відбулися збори для батьків абітурієнтів фізико-математичних ліцеїв

DSC_026716 грудня відбулися збори для батьків абітурієнтів фізико-математичних ліцеїв, асоційованих з Університетом, з метою роз’яснення окремих положень Правил прийому на ОС бакалавра, цілей і завдань роботи підготовчого відділення та шляхів отримання додаткових балів за олміпіади (міжнародних, Всеукраїнських, конкурсів-захистів Малої академії наук, Олімпіад Університету).

Організатор зборів доц. Ірина Ляшенко розповіла про основні положення та нововведення Правил прийому на навчання до Університету в 2018 році, роз’яснила батькам порядок одержання додаткових балів за результатами підсумкової атестації для спеціальностей, яким надається оосблива підтримка держави. Наприкінці зборів батьки змогли отримати відповідід на питання.

Фото: Юлія Погодіна

DSC_0254 DSC_0256 DSC_0268