Профорієнтаційний захід на підготовчому відділенні

26.02.18_IMG_689727 лютого на підготовчому відділенні відбувся профорієнтаційний захід із слухачами підготовчого відділення, студентами Оптико-механічного коледжу, які здобувають освіту за спеціальністю 152 «Метрологія».

Така форма навчання функціонує на підготовчому відділенні вже кілька років. Курс триває 2 роки. За програмою курсу викладаються такі дисципліни, як аналітична геометрія та лінійна алгебра, математика та початки аналізу, механіка (1-й рік навчання), математичний аналіз, диференціальні та інтегральні рівняння, молекулярна фізика, основи програмування (2-й рік навчання).

Мета курсу – допомога студентам коледжів адаптуватися до навчання з II курсу фізичного факультету спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка».

26.02.18_IMG_6912Тож цього разу відбулася зустріч слухачів із завідувачем кафедри оптики фізичного факультету Леонідом Поперенком, членами кафедри, керівництвом коледжу та циклової комісії.

Поперенко Л. В. інформував студентів коледжів про роботу кафедри, підготовку фахівців в галузі сучасних оптичних та лазерних технологій: розробка конструкцій оптичних приладів та прецизійних вимірювальних оптоелектронних систем для проведення наукових досліджень і діагностики матеріалів у виробництві; створення та експлуатація лазерів та лазерних систем передачі обробки та запису інформації; проведення оптичними методами досліджень наноструктурованих об’єктів, забезпечення комунікаційних зв’язків і функціонування комп’ютеризованих оптоінформаційних мереж; розробка та застосування технологій голографії, а також у можливостях працевлаштування в наукових та навчальних закладах України, сфері створення IT мереж, на підприємствах та в організаціях авіакосмічного та військового профілю, у дослідницьких центрах США, Японії, Німеччини, Великої Британії та Франції.

Ляшенко І. В. провела інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо вступу на II курс фізичного факультету та про інші особливості вступної кампанії-2018.

На останок учасники заходу побажали студентам коледжу успіхів у навчанні та під час вступу до Київського національного університету.

Текст: Олена Сапожнікова

26.02.18_IMG_6898 26.02.18_IMG_6908 26.02.18_IMG_6911