Учні 112 київської спеціалізованої школи імені Тараса Шевченка познайомилися з Університетом

DSC_0859

31 травня до Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітали випускники 10-го класу спеціалізованої школи № 112 ім. Тараса Шевченка.

DSC_0853Ця зустріч відбулася в межах інформаційно-роз’яснювальної програми, за якої підготовче відділення для громадян України знайомить школярів з історією Університету, особливостями вступу і навчання на окремих спеціальностях, перевагами здобуття вищої освіти саме в нашому закладі. Університет представляла доц. Ірина Ляшенко та співробітники деканату підготовчого відділення для громадян України.

В одній з аудиторій гості Університету мали змогу поставити запитання стосовно структури навчального закладу, його факультетів, інститутів та окремих спеціальностей, умов вступу до Університету, специфіки навчання, практик, дозвілля в Університеті.

Особливу увагу учнів Ірина Ляшенко привернула на можливість підготуватися до вступних іспитів та до ЗНО на підготовчому відділенні, запросила до Літньої школи, яка розпочинає свою роботу 1 червня.

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Марія Гандельман