Стартувала Літня школа-2018

DSC_0845

1 червня розпочала роботу Літня школа-2018.

Літня школа як одна з форм навчання на підготовчому відділенні для громадян України пропонує абітурієнтам наступного навчального року, випускникам 9-10-х класів, з користю провести літні канікули: зануритись в атмосферу підготовки до ЗНО, визначитися із майбутньою спеціальністю, здобути незабутні враження, знайти друзів-однодумців.

DSC_0844

Цього року Літня школа розпочала навчання в складі слухачів з Києва та Київщини (Миронівка, Бровари, Біла Церква) та інших регіонів України: Одещини (Одеса, Татарбунари), Черкащини (Черкаси, Христинівка, Сміла), Тернопільщини (Кременець), Херсонщини (Гола Пристань), Житомира, Рівного, Кривого Рогу, Донецька тощо.

DSC_0847

Гончарова Аня

Слід сказати, що естафета підготовки до ЗНО саме на підготовчому відділенні Київського університету передається, як кажуть, з покоління в покоління. Так, слухачами Літньої школи-2018 стали Макаренко Дмитро та Метельський Ілля – молодше покоління родин Макаренків з Броварів та Метельських з Кременця, що на Тернопільщині. А Юрченко Єва з Голої Пристані, Гончарова Анна з Кривого Рогу та Пасічник Ольга з Рівного стали нашими слухачами вже другий раз, оскільки залишилися задоволені підготовкою до іспитів та якістю викладання під час канікул, а відвідувати заняття упродовж року не мають можливості через віддаленість їхніх міст від Києва.

Літня школа – це крок у доросле життя, можливість самостійно зорієнтуватися у світі професії, адаптуватися до навчання в університетських аудиторіях і до життя в студентському гуртожитку, ознайомитися з вимогами, які висуваються до абітурієнтів, активізувати знання з різних дисциплін з викладачами Університету, розробити стратегію і тактику підготовки впродовж навчального року.

IMG_6789Навчання в Літній школі дає змогу вступникам наступного року одержати повну інформацію про Університет та його підрозділи, допомагає професійно визначитися, зайвий раз переконатися, що майбутня професія відповідає здібностям і бажанню нею оволодіти.

Упродовж місяця слухачі школи вивчатимуть дисципліни, іспити з яких виносяться на ЗНО. Особлива увага в навчальних програмах приділяється сучасним стандартам складання іспитів – тестуванню. До роботи зі слухачами Літньої школи запрошуються викладачі нашого Університету.

Іногородні слухачі Літньої школи мають змогу проживати в гуртожитку Університету, який знаходиться під охороною та розташований в двох хвилинах ходи від навчального корпусу.

Крім роботи в аудиторіях, ми пропонуємо своїм слухачам насичену пізнавально-освітню програму: екскурсії до музеїв Університету та Древнім Києвом, відвідування Національної опери, а також концерту на честь випуску слухачів-іноземців підготовчого відділення для іноземців.

Хто ще не визначився, як провести свої канікули, – покваптесь і долучайтеся!

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Юлія Погодіна, Марія Гандельман