Стартувала остання навчальна програма ПВ цього року – літній лекторій для абітурієнтів коледжів

DSC_0019

Навчальний рік на підготовчому відділенні для громадян України традиційно завершує Літній лекторій для абітурієнтів коледжів, який цього року працював.

DSC_0006Безпосередньо перед вступними іспитами (3 – 13 липня) підготовче відділення пропонує абітурієнтам Оптико-механічного та Геологорозвідувальних технологій коледжів здійснити підготовку до вступних іспитів.

Для слухачів такої форми навчання пропонується теоретичні заняття відповідно до навчальних програм з української мови, математики й історії України та написання контрольних робіт, що відповідають формі та умовам завдань вступних іспитів.

Цього року на лекторії готуються до вступу близько шістдесяти випускників дев’ятих класів із Сум, Павлодара Дніпропетровської області, Ватутіного Черкаської області, Радомишля Житомирської області, Мікуличина Івано-Франківської області, Харкова, Подільська Одеської області, а також Києва та області (Ірпеня, Василькова, Борисполя, Глевахи, Вишневого, Хотова, Бородянки, Боярки, Городища, П’ятигір, Броварів).

Літній лекторій – гарна нагода повторити програму, проконтролювати знання під керівництвом досвідчених викладачів коледжів, набути впевненості в собі й своїх силах перед відповідальними випробуваннями.

Бажаємо успіхів під час вступу!

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Юлія Погодіна

DSC_0017 DSC_0014 DSC_0006 DSC_0005 DSC_0004 DSC_0002 DSC_0001 DSC_0007 DSC_0004 DSC_0023 DSC_1096 DSC_1097 DSC_0002