5 липня випускникам ПВ – абітурієнтам коледжів Університету вручено Свідоцтва про нарахування додаткових балів

Олександр Кочанов – випускник ПВ. Здобув максимальні 12 балів з математики

5 липня на підготовчому відділенні для громадян України відбулася подія – вступникам, які планують навчатися в коледжах Університету, за підсумками навчання було вручено Свідоцтва, які підтверджують їхні особливі успіхи у засвоєнні знань на підготовчому відділенні. Це Свідоцтво дає вступникам додаткові бали до конкурсої оцінки.

На підготовчому відділенні впродовж року готувалися до вступу в Оптико-механічний і Геологорозвідувальних технологій коледжів і до складання державної підсумкової атестації учні 9-х класів. Цього року кількість таких слухачів складала близько ста осіб, 50 учнів, подолавши поріг у 7 балів за результатами підсумкової атестації, здобули 4 конкурсних бали, дванадцять з них – з грамотою за особливі успіхи в навчанні.

Випускників вітали представники підготовчого відділення - І. В. Ляшенко, Коледжу геологорозвідувальних технологій - Т. Ю. Заверталюк, викладач української мовита Оптико-механічного коледжу – М. В. Герасимович.

Найбільший бал з математики – а це 12 балів! – за результатами підсумкової атестації здобув абітурієнт Оптико-механічного коледжу Кочанов Олександр. Відмінника навчання вітали по-особливому радо, зичили успіхів під час вступу на обрану спеціальність.

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Юлія Погодіна

DSC_0040 DSC_0045 DSC_0053 DSC_0062 DSC_0069 DSC_0058 DSC_0065 DSC_0056 DSC_0049 DSC_0064 DSC_0047