Відбулися відкриті уроки для абітурієнтів-2019 та батьків

DSC_0179

8 вересня на підготовчому відділенні Університету відбулися відкриті уроки для абітурієнтів 2019 року.

Такого типу захід проводиться на підготовчому відділенні кілька років поспіль і підтверджується набутим досвітом як найбільш ефективний профорієнтаційний та інформаційно-роз’яснювальний.

DSC_0187

Мета відкритих занять, насамперед, ознайомити батьків з процесом навчання, дати їм відчути себе на місці своєї дитини: написати конспект, відповісти на запитання викладача, розв’язати тести у форматі ЗНО, відпрацювати чотири пари. Натомість абітурієнти мають можливість упродовж цього дня визначити для себе шлях підготовки до складання ЗНО – Інтернет, школа, репетитор або підготовче відділення. Адже вибір завжди ускладнюється тим, що вивчення опису програми або заочне знайомство з викладачем на сайтах закладів освіти найчастіше не дає вступнику повного розуміння того, що ж саме чекає його на заняттях. Повною мірою оцінити якість та темпи навчання можна тільки в аудиторії.

Цього року можна було відвідати заняття з історії України (канд.істор.н. Загороднюк Т.С.), у тому числі для денного відділення (доц. Ляшенко І.В.), української мови та літератури (ст. викладач Сапожнікова О.В.), а також з розбору типових помилок власного висловлювання як частини іспиту ЗНО з української мови й літератури (викл. Вакульчук С.П.), англійської мови (доц. Михайленко О.О.), географії (викл. Дорошук В.А.), фізики (доц. Коваленко А.В.).

DSC_0336А заняття з хімії (під керівництвом доц. Грабчук Г.П.) цього року проводилося в іншому форматі: запрошено було випускників минулих років – студентів 1-го курсу: Войтенко Маргариту, Гребень Марію, Горбаток Катерину, Ребенко Катерину, а також студентів 3-го курсу Університету: Кириленко Лілію, Голованя Дениса, Соколову Богдану – які поділилися своїм власним досвідом успішного (на 195+) складання ЗНО.

Лекційні аудиторії корпусу механіко-математичного факультету, де відбувався захід, не вміщували гостей; їх приїхало з різних куточків України понад шістсот. Це майбутні студенти та їхні батьки з майже усіх регіонів України – від Ужгорода – до Мелітополя, і від Сум до Криму.

Наприкінці уроків заохочені до навчання мали змогу поставити запитання щодо подальшої роботи, а також спланувати графік занять.

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Поліна Власенко

IMG_4844Шевченко Софія, абітурієнтка Інституту міжнародних відносин, поділилася своїми враженнями

Одинадцятий клас – дуже відповідальна пора, адже в майбутньому мене і моїх однолітків чекає вступ до закладу вищої освіти. Для того щоб вступити в бажаний університет на омріяний факультет треба скласти дуже важливий екзамен ЗНО. І коли постає питання про складання, мабуть, кожен розуміє, що без підготовки не впоратися. Тому, дізнавшись про підготовче відділення в КНУ імені Тараса Шевченка, я одразу пішла туди на відкриті уроки з історії України, української мови та курс «Як успішно скласти ЗНО ». По-перше, треба зазначити те, що уроки тривають як пара в університеті, тобто це підготує нас до майбутнього навчання. По-друге, я відразу дізналася про необхідне, яке було мені важливе для підготовки до ЗНО. Також дуже сподобався курс «Як успішно скласти ЗНО», адже розповідали нам про екзамен не просто вчителі, а випускники, які після закінчення підготовчого відділення успішно склали ЗНО й поступили в омріяний виш. Я сподіваюсь, що після підготовки я отримаю бажаний результат.
Бажаю всім успіхів!