На підготовчому відділенні розпочався навчальний рік

DSC_0507

15 вересня на підготовчому відділенні для громадян України розпочався новий навчальний рік – стартували групи з 8-місячним терміном навчання з усіх дисциплін, за якими абітурієнти-2019 складатимуть ЗНО, а це з української мови та літератури, англійської мови, історії України, географії, математики, фізики, хімії, біології, а також розпочато підготовку до творчого конкурсу освітньої програми «аудіовізуальне мистецтво» в Інституті журналістики.

Наші навчальні програми відповідають вимогам Українського центру оцінювання якості освіти, а методи навчання, що застосовують викладачі, дозволяють оволодіти всіма необхідними знаннями для успішного складання іспитів.

Навчання триває 120 годин, а це тридцять тижнів по дві пари кожного обраного предмета.

Контингент ПВ цього року – це 10-, 11-класники загальноосвітніх шкіл, гімназій ліцеїв Києва та інших міст та сіл України, як-от: Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Черкаси, Рівне, Чернігів, Кривий Ріг, Житомир. Важливо констатувати, що склад слухачів цього року поповнився і слухачами Літньої школи майже у повному складі.

Для абітурієнтів, які ще не визначилися, де здійснити підготовку до ЗНО, радимо поквапитися та не вагатися з вибором – приходити на підготовче відділення та разом із нашими досвідченими викладачами готуватися до іспитів та творчих випробувань.

Текст: Олена Сапожнікова
Фото: Поліна Власенко

DSC_0418 DSC_0423 DSC_0427 DSC_0429 DSC_0432 DSC_0442 DSC_0458 DSC_0464 DSC_0472 DSC_0486 DSC_0498 DSC_0506