На Київщині тривають Ярмарки професій для старшокласників

IMG_8745Підготовче відділення та коледжі Університету продовжують відвідувати ярмарки професій Київщини. 10 жовтня вони відбулися в центрах зайнятості Білої Церкви та Переяслава-Хмельницького.

Центри зайнятості цих населених пунктів відвідали школярі 8 – 11-х класів. Загальна кількість склала близько 1000 учнів та їхніх батьків. Усі присутні потребували інформації, яка є для них актуальною й необхідною, а саме: про Правила прийому на 2019 рік, факультети, інститути та коледжі, умови вступу, особливості навчання та безліч іншого, що буде корисним для цьогорічних вступників.

Великий вплив на вибір професій є відвідування профорієнтаційних заходів. Ми допомагаємо визначитися зі спеціальністю, а також надаємо можливість ефективно підготуватися до ЗНО на різноманітних формах навчання на підготовчому відділенні.

Юнаки й дівчата, обираючи професію, мають вирішити важливе питання – де можна її набути. Вибір навчального закладу значною мірою впливає на все подальше життя людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідне найсерйозніше ставлення до цієї проблеми як батьків, так і самих учнів. Людина повинна робити те, до чого має хист і здібності. Таку працю вона виконуватиме найкраще. Це принесе користь і людині, і всьому суспільству.

Запрошуємо на навчання до кращого закладу вищої освіти України! Зробіть і свій вибір!

Текст: Олена Сапожнікова

IMG_8735 IMG_8736 IMG_8739 IMG_8734 IMG_8728 IMG_8727 IMG_8725