Одинадцятикласники Херсонського фізико-технічного ліцею в Університеті

DSC_0446

19 жовтня підготовче відділення зустрічало в Головному корпусі Університету учнів 11-х класів Херсонського фізико-технічного ліцею.

DSC_0494Учні цього навчального закладу вже не перший рік відвідують Університет Шевченка. Мета візиту – познайомити ліцеїстів з найкращим закладом вищої освіти України, з його факультетами та інститутами, умовами вступу, навчання, проживання, перспективами працевлаштування студентів, зокрема природничих факультетів.

Цього разу вчителі зорганізували й привезли до Києва близько 40 вихованців навчального закладу не просто охочих до мандрівок, а майбутню науково-технічну еліту нашої країни. Відомо, що випускники Ліцею успішно складають ЗНО, беруть участь і перемагають у Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та інших наукових заходах для школярів. Мрії сьогоднішніх старшокласників цього ліцею – завоювати кращий Університет країни.

Університет залюбки приймає таких відвідувачів, адже сподівається на те, що випускники таких шкіл, професійно підготовлені й свідомі у своєму виборі,

Програма відвідування Університету передбачала зустріч у холі, загальне знайомство з Університетом, відвідання Музею історії Університету, хімічного факультету, прогулянку коридорами та аудиторіями із заходом до студентської їдальні, спілкування у форматі запитання-відповідь.

Текст: Олена Сапожнікова

Фото: Владислав Нашко, учень 11-го фізико-математичного класу Ліцею

DSC_0449 DSC_0452 DSC_0456 DSC_0457 DSC_0459 DSC_0460 DSC_0468 DSC_0474 DSC_0477 DSC_0479 DSC_0482 DSC_0490 DSC_0493