ПВ взяло участь у Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

IMG_896223 – 25 жовтня відбулася Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в Київському палаці дітей та юнацтва.

Організували та провели виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, який з 2009 року представляє досягнення та кращий досвід національних і закордонних закладів освіти; експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем розвитку освіти.

Мета виставки – сприяти освітній реформі шляхом узагальнення й поширення педагогічного досвіду та інноваційних розробок, створити творче середовище для педагогів, фахівців і науковців із обговорення нагальних проблем та визначення ефективних шляхів успішного формування національної системи освіти міжнародного рівня, поінформувати абітурієнтів і батьків про підготовку до ЗНО, умови прийому на навчання, напрями підготовки, організацію практик і стажувань.

Цього року в роботі виставки взяло участь 550 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Болгарії, США, Франції.

Київський національний університет уже не перший рік теж бере активну участь у роботі цього заходу. Підготовче відділення активно запрошує старшокласників здійснити підготовку під керівництвом досвідчених викладачів Університету до ДПА, вступних іспитів до коледжів та до ЗНО на різних формах навчання: вечірній та денній (по суботах), перевірити свої знання на лекторіях під час канікул.