Участь підготовчого відділення (відділ навчання громадян України) в ярмарку професій Білої Церкви

IMG_062120 березня підготовче відділення (відділ навчання громадян України) взяло участь у ярмарку професій Білої Церкви.

Такого роду заходи мають на меті відповісти на запитання, які наразі постали перед абітурієнтами, – куди піти вчитися. Дилема вибору професій переслідує давно не одне покоління вступників до ЗВО, і все це через недостатню інформованість. Почасти випускники шкіл подають документи до популярних закладів, вибираючи «модну» спеціальність. Після подібних рішень, прийнятих без щирого бажання присвятити час певній професії чи науці, випускникам доводиться перекваліфіковуватись відповідно до запитів ринку праці. Саме тому ярмарок професій робить усе можливе, щоб надати якомога більше інформації абітурієнтові стосовно того, де і на кого вчитися, у якому ЗВО, ким станеш після випуску, якщо старанно попрацює зараз, та багато чого іншого.

Підготовче відділення запрошує на навчання в Університет Шевченка, а здійснити якісну підготовку до ЗНО можна на різноманітних формах навчання, зокрема перед початком вступної кампанії на лекторії під час весняних канікул (32 год. з кожного обраного предмета), а для абітурієнтів коледжів – 2-тижневий курс інтенсивної підготовки влітку.

Більше інформації можна отримати за посиланнями:

http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=808
http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=804

Текст: Поліна Власенко
Фото: Інна Морозова

IMG_0622 IMG_0623 IMG_0625 IMG_0626