Розпочав роботу Лекторій під час весняних канікул–2019

DSC_0691

У неділю 24 березня на підготовчому відділенні (відділ навчання громадян України) розпочав роботу Лекторій під час весняних канікул – одна з форм роботи з абітурієнтами.

DSC_0733Щороку на весняних канікулах лекторій збирає старшокласників Києва та регіонів України, щоб перевірити набуті в школі знання та переконатися, чи достатньо добре здійснено підготовку до ЗНО, надолужити втрачене, активізувати вивчене, написати контрольні тести і, звісно, ще і ще раз переконатися в правильному виборі своєї майбутньої спеціальності та ЗВО.

Цього року у роботі лекторію беруть участь випускники шкіл з майже всієї України, як-от: Київської (Київ, Біла Церква, Вишневе, Богуслав, Обухів), Полтавської (Полтава, с. Галяви Чорнухинського р-у, Кременчук), Житомирської (Житомир, Бердичів), Дніпропетровської (Дніпро, Кривий Ріг, с. Троїцьке П’ятихатського р-у), Запорізької (Запоріжжя), Донецької (Маріуполь), Херсонської (Нова Каховка) областей.

У перший день лекторію відбувається знайомство з Університетом та його викладачами, написання пробних тестів з української мови і літератури (обов’язкового ЗНО для всіх абітурієнтів), англійської мови, математики, історії України, хімії, фізики, географії, біології.

Слухачі отримали запрошення відвідати Загальноуніверситетський день відкритих дверей 1 червня в Головному корпусі Університету.

Тест: Олена Сапожнікова
Фото: Олена Сапожнікова, Поліна Власенко

DSC_0677 DSC_0695 DSC_0698 DSC_0732 DSC_0747 DSC_0710 DSC_0709 DSC_0684 DSC_0731 DSC_0750 DSC_0777 DSC_0771 DSC_0767 DSC_0763