Стартувала Літня школа-2019

DSC_0776

3 червня стартувала Літня школа для випускників 10-х класів. Ця форма навчання триває місяць й передбачає не тільки виконання навчальних планів за програмами ЗНО, а і відвідування театрів та музеїв за темами, що є обов’язковими, аби якомога краще скласти фінальний іспит. Абітурієнти з різних міст України вже заповнили аудиторії й почали займатися підготовкою з викладачами університету. Перервами між парами вони мають змогу походити коридорами факультетів, обмінятися враженнями, думками й завітати до університетської їдальні. Аби повністю відчути себе студентами, учням з інших міст надали місце в гуртожитку.

Продуктивний місяць навчання на підготовчому відділенні має надати по максимум відповідей на запитання вступників, наповнити їхні серця впевненістю перед складанням іспитів. Сподіваємося, що ця подія залишить в 10-класників лише хороші думки, які супроводжуватимуть їх до самого вступу, а там вже – нова історія!

Текст і фото: Поліна Власенко

DSC_0750 DSC_0753 DSC_0757 DSC_0759 DSC_0764 DSC_0766 DSC_0767 DSC_0774 DSC_0778