Слухачі Літньої школи в Національній опері

IMG_20190606_111336_2965 червня для слухачів Літньої школи було організовано перегляд вистави за п’єсою Івана Котляревського на музику Миколи Лисенка «Наталка Полтавка» в Національній опері України.

«Наталка Полтавка» Миколи Лисенка за п’єсою Івана Котляревського виноситься на Зовнішнє незалежне оцінювання, тож учні 10-х класів із великим задоволенням переглянули виставу за мотивами відомого твору. Це класична історія кохання та вірності, з якої розпочався український театр ХІХ ст. Опера «Наталка Полтавка» є справжньою перлиною української музики, бо яскраво розкриває національний побут, типові характери та традиції.

Композитор відтворює духовне напруження героїні, яка, потрапивши у складну ситуацію, переживає боротьбу між почуттям та обов’язком. Таким постає перед нами образ Наталки, простої й чесної дівчини, щирої у своєму горі й в радощах, здатної на глибокі почуття, благородні вчинки.

Ми щиро сподіваємося, що похід до Національної опери надихатиме майбутніх вступників до написання найкращих творів на ЗНО з української мови та літератури 2019-2020 навчального року.

Текст і фото: Поліна Власенко

IMG_20190606_111545

IMG_20190605_185132

Своїми враженнями поділилася Софія Сиванич, слухачка Літньої школи-2019

IMG_04005 червня слухачі Літньої школи відвідали виставу «Наталка Полтавка» в Національному оперному театрі імені Тараса Шевченка.

З дня прем’єри вистави на сцені Полтавського театру минуло 200 років, тому ця дата є дуже символічною для відвідання цієї вистави. Глядачі були здивовані та захопленні віртуозною грою оркестру на чолі з Мирославом Скориком. Чудові декорації та дивовижне українське вбрання акторів зачаровувало кожного присутнього. Вистава зосереджена на піснях та танцях, Наталка починала виставу з пісні «Віють вітри, віють буйні, аж дерева гнуться», чим надихнула слухачів на перегляд вистави. П’єса сповнена гумору та фольклору, історії кохання. Чутливі моменти викликають у глядача сльози на обличчі.Час, проведений у театрі, проминув дуже швидко, а вражень і позитивних емоцій залишив надовго.