Осінній тур ярмарків професій

IMG_3873

Підготовче відділення, Оптико-механічний коледж, Коледж геологорозвідувальних технологій та Сектор інформаційного забезпечення Університету беруть активну участь у ярмарках професій Києва і Київщини.

Восени цього року ці підрозділи Університету проводили профорієнтаційну роботу зі старшокласниками Ірпеня, Вишневого, Обухова, Василькова, Переяслава, Білої Церкви, а також брали участь в «Успішному одинадцятикласнику», яке проводить ZNO ua і куди з’їжджаються старшокласники з усієї України. Загалом, у вересні-листопаді 2019 року нашою роботою було охоплено близько 2000 старшокласників України.

Юнаки й дівчата, обираючи професію, мають вирішити важливе питання – де можна її набути. Вибір навчального закладу значною мірою впливає на все подальше життя людини. Тут не можна покладатися на випадковість і квапитися. Необхідне найсерйозніше ставлення до цієї проблеми як батьків, так і самих учнів. Людина повинна робити те, до чого має хист і здібності. Це принесе користь і людині, і суспільству.

Відвідуючи такого роду заходи, старшокласники мають можливість одночасно отримати інформацію про різні навчальні заклади, умови навчання, умови вступу, вартість навчання та інші насущні запитання.

А ми запрошуємо на навчання до кращого закладу вищої освіти в Україні – Університету. Зробіть і свій вибір!

IMG_3872 IMG_3876 IMG_3875 IMG_3874 IMG_3877 IMG_3878 IMG_3879 IMG_4741 IMG_4491 IMG_4744 IMG_4753 IMG_4759 IMG_4766