Відбулася посвята в ліцеїсти учнів Тиврівського ліцею в Шевченковому університеті

IMG_4051

10 жовтня підготовче відділення в особі Ірини Ляшенко приймало в стінах Червоного корпусу Університету першокурсників-восьмикласників, учителів та директора Ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки міста Тиврова Вінницької області.

Для цього навчального закладу Вінниччини стало вже традицією проводити посвяту в першокурсники із врученням залікових книжок в стінах найкращого навчального закладу країни.

Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки – один з найкращих навчальних закладів Вінницької області, орієнтований на розвиток профільного навчання для учнів Вінниці й сільської місцевості. Навчальний заклад дає змогу здобути освіту понад державний освітній мінімум, здійснює науково-практичну підготовку здібної учнівської молоді.

IMG_4132

Щороку випускники ліцею успішно складають ЗНО, здобувають високі бали, перемагають у рейтингу під час вступу до закладів вищої освіти. Щороку випускники ліцею стають студентами різних факультетів Університету Шевченка.

«Зі стін ліцею вийшли сотні талановитих випускників, і немає сумніву в тому, що вихованці ліцею стали добрими, духовно багатими людьми, які понесли у світ посіяні тут в їхніх душах зерна любові до всього рідного», – каже про своїх випускників директор навчального закладу Андрій Михайлович Подзігун.

Ліцей у своїй структурі має 4 факультети: фізико-математичний, філологічний з поглибленим вивченням англійської і німецької мов, природничий, гуманітарний. У ліцеї вчаться діти з майже усієї Вінниччини, у тому числі діти-сироти, напівсироти, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, з малозабезпечених і неповних родин.

IMG_3889Педагогічний колектив – учителі вищої категорії, відмінники освіти, учителі-методисти. Педагоги навчального закладу живуть, працюють та навчають дітей за таким гаслом: «Профільне навчання як розвиток потенційних можливостей учнів з урахуванням їхніх пізнавальних інтересів та нахилів». Тож не дивно, що серед вихованців навчального закладу багато дипломантів та переможців Всеукраїнських олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук з математики, хімії, фізики, географії, біології, української мови та літератури.

Більшість ліцеїстів у Києві вперше, тому ця мандрівка до столиці та найкращого Університету країни для них – справжнє свято. Школярі відвідали наші музеї: історії Університету та Зоологічний, а потім відбулася бесіда у форматі запитання-відповіді в одній з аудиторій Університету з Іриною Валеріївною Ляшенко, доцентом підготовчого відділення, а в 204-й аудиторії – урочисте вручення залікових книжок ліцеїстам. Наостанок – смачний обід у студентській їдальні.

Гуляючи коридорами Головного корпусу, розглядаючи портрети видатних випускників Університету, директор ліцею побачив свою випускницю – нині студентку юридичного факультету, і ця несподівана зустріч була ще одним хвилюючим моментом цих відвідинах.

Час минув швидко, залишилися радісні емоції й сподівання, що знайомство з Університетом своєї мрії учням Тиврівського ліцею надовго запам’ятається. Тож за кілька років ми чекаємо в кращому закладі вищої освіти країни на вдячного, розумного та професійно підготовленого студента.

Текст: Олена Сапожнікова

IMG_3881 IMG_3895 IMG_3906 IMG_3911 IMG_3939 IMG_3960 IMG_4009 IMG_4056