ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ МОЛОДЬ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ

Запрошуємо молодь із тимчасово окупованих територій  на програму підготовки до вступу в заклади вищої освіти України 

Підготовче відділення для громадян України Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує молодь, що мешкає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, АР Крим та в місті Севастополь, міст і селищ лінії зіткнення і хоче пов’язати своє майбутнє із закладами освіти України.

Програма підготовчих курсів передбачає:

1. Підготовку до вступу та навчання в закладах вищої освіти України, систематизацію набутих у школі знань та усунення розбіжностей у шкільних програмах за допомогою викладачів Університету.

Учасники програми прослухають курс лекцій і практичних занять з української мови, української літератури, математики, історії України, англійської мови в обсязі 225 академічних годин.

Термін навчання: з 29 червня до 31 серпня 2021 року.

2. Реінтеграцію в українське середовище за допомогою волонтерів із числа студентів та Психологічної служби Університету, організацію культурних і спортивних заходів та психологічних тренінгів із групою підтримки.

3. Забезпечення стипендією в розмірі 4588,00 грн. на місяць та безоплатним місцем у гуртожитку університетського Студмістечка.

УМОВИ:

На навчання приймається молодь, яка здобула загальну середню освіту і проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, АР Крим та місті Севастополь, міст і селищ лінії зіткнення.

Документи розглядаються в освітніх центрах КРИМ-Україна та ДОНБАС-Україна при Київського національному університеті імені Тараса Шевченка з 1 червня по 20 червня 2021 року.

Докладніше про порядок подання документів та отримання запрошення на сайті освітніх центрів за посиланням: https://vstup.knu.ua/#educational_center-1

Додаткова інформація про курси:

Сайт підготовчого відділення: http://pv.univ.kiev.ua

Тел.:         (044) 239-31-08;  521-35-82
Тел.моб.: (093) 746-18-65; (066) 263-70-12; (068) 604-47-43
Факс:        (044) 239-32-63; 259-05-41
E–mail:      prep_depart@ukr.net, pvknu@mail.univ.kiev.ua

Facebook: Підготовче відділення для громадян України КНУ імені Тараса Шевченка // https://www.facebook.com/pv.univ.kiev

Instagram:prep_department_knu

Telegram: https://t.me/prepdep_KNU