Старшокласники Хмельницького в гостях в Університету імені Тараса Шевченка

8 червня підготовче відділення для громадян України вітало в Головному корпусі Університету учнів міста Хмельницького. Екскурсія до кращого закладу вищої освіти України стала можливою в умовах послаблення карантинних заходів.

Мета візиту – познайомити старшокласників з Університетом Шевченка, з його факультетами, умовами вступу, навчання, проживання, перспективами працевлаштування студентів, академічної мобільності.

Університет залюбки приймає таких відвідувачів, адже сподівається на те, що випускники шкіл, професійно зорієнтовані, свідомо оберуть спеціальності й у майбутньому стануть нашими студентами.

Школярі Хмельницького спочатку відвідали Музей історії Університету, а потім спілкувалися з доцентом підготовчого відділення Іриною Ляшенко, ставили їй запитання, зокрема стосовно підготовки до ЗНО, яку можна здійснити в умовах віддаленості від столиці під час лекторіїв на канікулах узимку, навесні й в Літній школі.