Як підготуватися до творчого конкурсу?

Якщо Ви мрієте у майбутньому стати відомим теле- або радіоведучим, топовим журналістом та фахівцем з телевізійної творчості або просто хочете оволодіти унікальними знаннями і вміннями, то ця можливість саме для Вас.
20 листопада розпочинається курс підготовки до творчого конкурсу для вступу на освітню програму «Ведучий програм телебачення» за спеціальністю «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво». Підготовка відбуватиметься під керівництвом досвідченого викладача ННІ журналістики та передбачатиме допомогу в обранні текстів для читання та декламування, їхнього розуміння, тренування вимови і риторики та інших творчих здібностей, якими повинен володіти журналіст.
Під час навчання у Вас буде можливість значно розвинути свої вміння та навички вільно, логічно і грамотно викладати свої думки, потренувати творчу уяву, фантазію, режисерську винахідливість, здатність до перевтілення та роботи перед камерою, покращити знання принципів інтонування та орфоепічних норм мови, начитаність, ерудицію, літературний смак, контактність, уміння вибудувати спілкування з аудиторією тощо.
Зазвичай далеко не всім вступникам вдається пройти доволі складне випробування у формі творчого конкурсу. Проте, як зазначають випускники підготовчого відділення, які вже є успішними студентами ННІ журналістики, безперечно, після ретельної фахової підготовки вони не мали зайвих труднощів із вступним іспитом.

Запрошуємо на навчання майбутніх абітурієнтів, які мають бажання якісно та ретельно підготуватися до творчого вступного випробування і стати на крок ближчими до омріяної спеціальності.

Докладніше за посиланням: http://pv.univ.kiev.ua/?page_id=799