ЗАПРОШУЄМО НА БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

Цьогоріч вступна кампанія – це подвійне випробування. Ми працювали з вами весь рік, і хочемо допомогти вам розібратися з порядком вступу на БАКАЛАВРАТ та до ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ цього літа.

На заході поговоримо зокрема про:

🔸 додаткові бали та переваги при вступі до #КНУ для слухачів підготовчого відділення

🔹 розберемось, яким спеціальностям надається особлива підтримка від держави, та що це означає для абітурієнта і майбутнього студента

🔸 особливості вступної кампанії – 2022.

Збори, присвячені вступу на БАКАЛАВРАТ (на основі повної загальної середньої освіти – 11 класів) відбудеться 15 червня о 19.00.

Захід відбудеться за участі представників Відділу супроводу вступної кампанії Університету.

Збори, присвячені вступу до закладів ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ (на основі базової загальної середньої освіти – 9 класів) відбудуться 17 червня о 19.00.

Захід відбудеться за участі адміністрації коледжів Університету.

Долучайтесь до зустрічі за покликанням Zoom meeting:

Topic: Зустріч із абітурієнтами

Time: This is a recurring meeting Meet anytime