Непоправна втрата

Неймовірно сумна звістка… ?

Український Воїн, патріот, батько, начальник управління освіти Коломийської міської ради, депутат Коломийської міської ради двох скликань, спортсмен, а у недалекому минулому – прекрасний, авторитетний викладач математики на підготовчому відділенні #КНУ імені Тараса Шевченка – поклав своє життя у бою за Україну ?

Любі колеги, викладачі, співробітники Шевченкового університету! Стало відомо про загибель нашого викладача, що працював на підготовчому відділенні, – Бордуна Любомира Бориславовича.

Любомир Бордун

38-річний Герой захищав Батьківщину з перших днів повномасштабного вторгнення загарбників у складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

До останнього боровся з російськими окупантами у Донецькій області. А днями стало відомо про таку непоправну втрату…

Любомир Бориславович назавжди залишиться в наших серцях щирим другом, завжди уважним до інших, щиросердним патріотом, люблячим сином, батьком та чоловіком, справжнім професіоналом, компетентним викладачем, авторитетним освітянином.

? Від імені всього нашого колективу висловлюємо найщиріші співчуття дружині Ірині Бордун, що також впродовж довгих років була частиною родини Шевченкового університету – працювала в деканаті підготовчого відділення, дітям Героя, усім рідним, близьким, колегам, побратимам, друзям та всім, хто мав честь знати таку непересічну Людину.

Вічна пам’ять та слава Герою! Герої не вмирають! До Небесного Божого воїнства прибуло…