ПІДГОТОВКА ДО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ

15 жовтня розпочинається курс підготовки до складання ТВОРЧОГО КОНКУРСУ для вступників до ННІ ЖУРНАЛІСТИКИ❗️

✨❓Мрієте у недалекому майбутньому стати:

? відомим теле- або радіоведучим

? топовим журналістом

?фахівцем з телевізійної творчості

? або просто хочете оволодіти унікальними знаннями та вміннями?

✨ Підготовче відділення #КНУ імені Тараса Шевченка допоможе Вам зробити

перший крок у здійсненні мрії ?

? Запрошуємо пройти курс підготовки до творчого конкурсу для вступу на освітню програму «Ведучий програм телебачення» за спеціальністю 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво».

ℹ️ Адже для вступу за спеціальністю “Аудіовізуальне мистецтво та виробництво”, окрім сертифікатів ЗНО, потрібно складати особливий, доволі складний вступний іспит – творчий конкурс.

З програмою випробування можна ознайомитися за посиланням: http://www.journ.knu.ua/abit/prog

? Курс підготовки розраховано на 120 академічних годин, програма підготовки триватиме 8 місяців (до вступних іспитів).

? Підготовка відбуватиметься під керівництвом досвідченого викладача профільної кафедри ННІ журналістики та передбачатиме допомогу в обранні текстів для читання та декламування, їхнього розуміння, тренування вимови і риторики та інших творчих здібностей, якими повинен володіти успішний журналіст.

? Викладач відповідно до вимог програми навчить Вас та допоможе напрацювати методику, яким чином підготувати читацький репертуар, виконати монолог з драматичного твору, підготувати режисерський етюд на запропоновану тему, а також використовувати як виражальні засоби рухи, жести, паузи тощо.

? Під час навчання у Вас буде можливість значно розвинути свої вміння та навички вільно, логічно і грамотно викладати свої думки, потренувати творчу уяву, режисерську винахідливість, здатність до перевтілення та роботи перед камерою, покращити розуміння авторського задуму та стилю творів, знання принципів інтонування та орфоепічних норм мови, начитаність, ерудицію, літературний смак, контактність, уміння вибудувати спілкування з аудиторією тощо.

? Початок занять: 15 жовтня (субота).

Вартість навчання: 6700 грн. за повний курс (120 акад. год.).

?Запис за адресою (на вибір):

– пр. Глушкова, 4-е (корпус механіко-математичного факультету), к. 711 (ст.м. «Виставковий центр»)

– вул. Володимирська, 60 (Головний навчальний корпус), к. 165 (ст.м. «Університет», «Площа Льва Толстого», “Золоті Ворота”).

А також за телефонами:

?Тел.: (044) 239-31-08; 521-35-82

(093) 746-18-65; (066) 263-70-12; (068) 604-47-43

?E-mail: pv@knu.ua

? Більш докладно про програму підготовки: